Yankee Candle Scenterpiece Noah

elektryczna aromalampa z zegarem (Grey)

Yankee Candle Scenterpiece  Noah elektryczna aromalampa   z zegarem (Grey)
Yankee Candle Scenterpiece  Noah elektryczna aromalampa   z zegarem (Grey)
Yankee Candle Scenterpiece  Noah elektryczna aromalampa   z zegarem (Grey)

Kod: YAC04156 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Yankee Candle Scenterpiece Noah

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Yankee Candle Scenterpiece Noah

Elektryczny kominek zapachowy Yankee Candle Scenterpiece Noah dostarczy Ci wspaniałych wrażeń zapachowych i na długo napełni Twój dom przyjemnym aromatem. Dzięki wkładom, które możesz dowolnie zmieniać, zawsze stworzysz we wnętrzu swoją wymarzoną atmosferę.

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Rodzaj zasilania
sieciowe

O marce Yankee Candle

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...

Ocena Yankee Candle Scenterpiece Noah

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!