Yankee Candle Holiday Sparkle

zestaw upominkowy VIII.

Yankee Candle Holiday Sparkle zestaw upominkowy VIII.
Yankee Candle Holiday Sparkle zestaw upominkowy VIII.
Yankee Candle Holiday Sparkle zestaw upominkowy VIII.
Nowość
Wosk do lamp aromatycznych 3 x 22 g
34,00

Kod: YAC04372 | Ponad 20 szt. w magazynie

Frosty Gingerbread + Winter Wonder + The Perfect Tree

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek, 25.02.2019
Nasze sklepy
poniedziałek, 25.02.2019
Yankee Candle Holiday Sparkle
Wosk do lamp aromatycznych 3 x 22 g | 34,00

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Yankee Candle

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...

Ocena Yankee Candle Holiday Sparkle

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!