Wyłącznie oryginalne produkty

Produkty, które można u nas kupić, nabywamy wyłącznie u zaufanych dostawców. Fakt ten uniemożliwia uzyskanie produktów gorszej jakości, czy też perfum nieoryginalnych. Zapachy w naszej ofercie pochodzą od tych samych dostawców u których zaopatrują się klasyczne perfumerie.

Istniejemy na rynku od 2004 roku, w tym czasie obsłużyliśmy dziesiątki tysiecy klientów. Gdybyśmy sprzedawali nieoryginalne produkty - już dawno zostałoby to wykryte. W takim przypadku mielibyśmy nie tylko problemy z instytucjami państwowymi, ale i producenci wytoczyliby nam natychmiast procesy sądowe. Nasze długoterminowe zaangażowanie wraz ze stałym rozwojem są dowodem wysokiej jakości naszych usług i sprzedawanych przez nas towarów.

Gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów są również referencje naszych partnerów. Współpracujemy z kilkoma sklepami, zaopatrujemy inne sklepy internetowe, współpracujemy z agencjami reklamowymi i szeregiem innych instytucji.

O jakości naszych produktów każdego dnia przekonują się setki nowych klientów. Klienci z Warszawy i okolic mogą odwiedzić nasze biuro i na własne oczy przekonać się o oryginalności naszych produktów. Wielu odwiedziło nasze biuro i stało się naszymi stałymi klientami.

Skąd tak niskie ceny perfum?

„Dlaczego Wasze produkty są tak tanie?“ Bez wątpienia to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Jak to możliwe, że nasze ceny są często i o 70% niższe, niż w klasycznych perfumeriach, skoro mamy tych samych dostawców?

Odpowiedź jest bardzo prosta. W odróżnieniu od klasycznych perfumerii nasze marże są dużo niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, w centrach handlowych itp. Koszty wynajmu nawet tych najmniejszych sklepów są bardzo wysokie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne perfumerie, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców dzięki czemu uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​