Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort

jednorazowe maszynki do golenia 8 szt

Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort jednorazowe maszynki do golenia 8 szt
Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort jednorazowe maszynki do golenia 8 szt
Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort jednorazowe maszynki do golenia 8 szt
8 szt.
32,40

Kod: SWO0161 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 26.03.2019
Nasze sklepy
wtorek 26.03.2019
Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort
8 szt. | 32,40

Opis kosmetyku Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort zapewni Twojej skórze doskonale gładkie golenie.

Właściwości:

  • dostosowuje się do krzywizn ciała
  • maszynka jest wyposażona w pasek nawilżający
  • zapewnia dokładne golenie i precyzyjny efekt

Sposób użycia:
Użyj pianki do golenia lub kremu i następnie ogol skórę długimi, delikatnymi pociągnięciami. Głowicę golącą wymień na nową, gdy tylko zużyją się paski nawilżające lub stępią ostrza. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

O marce Wilkinson Sword

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!