Weleda Rose

zestaw kosmetyków I.

Weleda Rose zestaw kosmetyków I.
Weleda Rose zestaw kosmetyków I.
Weleda Rose zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.
93,00

Kod: WEL1459 | Ponad 20 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Rose Skin Care Oil 100 ml + Rose Harmonizing Shower Cream 200 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 24.04.2019
Nasze sklepy
wtorek 23.04.2019
Weleda Rose
zestaw kosmetyków I. | 93,00

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Weleda

Marka Weleda wyraża prawdziwe współbrzmienie człowieka z przyrodą. Certyfikowane, naturalne kosmetyki, których oferta jest naprawdę bogata, pomagają poprawić kondycję, odzyskać i zachować zdrowie. Przyczyniają się do poprawy nastroju i wspierają rozwój osobisty. Weleda powstała w 1921 roku jako laboratorium farmaceutyczne z własnym ogrodem roślin leczniczych.

Stopniowo przebiła się na rynku i zyskała światową renomę jako firma zajmująca się z powodzeniem zdrowiem i urodą. Dziś ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach. Wszystkie produkty Weleda są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników bez użycia sztucznych konserwantów. Dodatkowo surowce w absolutnej większości przypadków mają swoje źródło w rolnictwie ekologicznym.

Szampony Weleda, ukierunkowana pielęgnacja twarzy lub preparaty Weleda dla maluchów są dzięki temu nie tylko skuteczne i łagodne, ale oferują też pomoc na drodze do harmonijnego stylu życiu. A to wszystko jest możliwe dlatego, że kosmetyki Weleda oznaczają prawdziwą miłość i szacunek dla przyrody.