Versace Bright Crystal

zestaw upominkowy X.

Versace Bright Crystal zestaw upominkowy X.
Versace Bright Crystal zestaw upominkowy X.
Versace Bright Crystal zestaw upominkowy X.
woda toaletowa 90 ml + mleczko do ciała 100 ml + kosmetyczka 1

Kod: VER3228 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda toaletowa 50 ml + żel pod prysznic 50 ml + mleczko do ciała 50 ml

Versace Bright Crystal
woda toaletowa 90 ml + mleczko do ciała 100 ml + kosmetyczka 1

Opis perfum Versace Bright Crystal

Woda toaletowa Versace Bright Crystal to owocowo-kwiatowy zapach z lekką nutą piżma. Bright Crystal pachną dzięki akcentom owoców cytrusowych na początku świeżo, po czym przechodzą w zapach trochę słodszy z tonami piwonii czy magnolii. Zbytnią słodycz wyważają akordy kwiatu lotosu.

Zapach w efekcie jest łagodny i czysty, ale przy tym jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Woda toaletowa Bright Crystal pasują najbardziej do lata. Jednak dzięki zapachowi letnich kwiatów można używać tych perfum przez cały rok, gdy zapach przypominać Ci będzie ciepłe, romantyczne wieczory. Zapach Bright Crystal pasuje do każdej kobiety.

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, owocowe

O marce Versace

Perfumy Versace  | Versace  markę założył  dopiero w 1978 roku. Młody Gianni Versace - pochodzi on z jednego z najbiedniejszych obszarów południowych Włoch. Od lat najmłodszych był  bardzo postępowy i ekscentryczny. Od lat 80-tych ubierał, ozdabiał i perfumował większość gwiazd showbiznesu. Versace szybko stał się znaną i charyzmatyczną osobowością, wykraczającą poza ramy mody. Jego projekty słynęły z bardzo oryginalnych interpretacji mody. Kolekcje są przejrzyste, pełne barw i życia. Wyznawał pogląd, że sztuka i moda przenikają się wzajemnie, stąd odważne projekty określane niekiedy jako rodzaj ekshibicjonizmu. Od 1982 r. zaczął projektować biżuterię, dodatki, apartamenty, elementy wyposażenia wnętrz, przedmioty codziennego użytku i porcelanę. Pierwszy zapach perfum nazwał swoim imieniem – "Gianni Versace" i wprowadził je na rynek w 1981 roku. W 1984 roku pojawił się bliźniaczy, męski zapach "Versace l'Homme". Produkty marki Versace oficjalnie sprzedawane są w 81 krajach na świecie,a  Ty możesz zamówić u nas nie wychodząc z domu.