TOP 5 perfum dla mężczyzn

Mancera - Cedrat Boise - wyrastał na typowo męskich, cytrusowych perfumach, które uwielbia. Teraz jednak chce pójść o krok dalej. Poszukuje męskiego zapachu, który wzmocni jego ego. Lubi zwracać uwagę kobiet, również swoimi perfumami. Poszukuje zapachu, który będzie mu towarzyszyć zarówno w pracy, jak i na siłowni oraz w wolnym czasie.

Amouage - Reflection Man - lubi odrobinę słodkie zapachy. Chce pachnieć świeżo, jakby przed chwilą wyszedł spod prysznica. Nie przeszkadza mu w perfumach pudrowość czy słodki zapach jaśminu. Jego perfumy powinny być wyrafinowane i luksusowe oraz powinny zwracać uwagę.

Creed - Aventus - samiec alfa. Przywódca. Zdobywca. Poszukuje wyjątkowego, męskiego zapachu, który podkreśli jego osobowość. Preferuje świeże, lekko owocowe zapachy, które skrywają w sobie głębię i tajemnicę.

Escentric Molecules - Molecule 01 - jest spontaniczny i lubi być zaskakiwany. Bywa impulsywny. Nie ma potrzeby zwracania na siebie uwagi za wszelką cenę, ale komplementy sprawiają mu przyjemność. Ceni prostotę. Lubi delikatne, drzewne zapachy. Poszukuje perfum pełnych przeciwieństw.

Comme Des Garcons - Wonderwood - uwielbia drzewne zapachy. Są dla niego symbolem męskości. Nie czuje potrzeby zwracania na siebie uwagi. Umiarkowanie jest dla niego zaletą. Aromat drewna w jego odczuciu odzwierciedla głębię, która typowa jest również dla jego wnętrza. Jest rozważny, odpowiedzialny i ma w życiu wartości, których się trzyma.

cały tekst ukryć tekst

Otwórz filtr Zamknij filtr