TOP 5 perfum dla kobiet

Montale - Roses Musk - uwielbia świeże zapachy - takie, które nie są nachalne, ale podkreślają jej kobiecość. Róża jest dla niej symbolem czystości i kobiecości. To jej ulubiony kwiat. Poszukuje perfum, które wyeksponują jej wdzięk.

Amouage - Honour Woman - biały to kolor, który najlepiej oddaje jej charakter. Kocha zapach białych kwiatów, a zwłaszcza gardenii, tuberozy i jaśminu. Uwielbia ich słodycz. Istotne są dla niej jakość i oryginalność zapachu. Poszukuje perfum pasujących na każdą porę roku.

Escentric Molecules - Molecule 01 - jest spontaniczna i lubi być zaskakiwana. Bywa impulsywna. Nie ma potrzeby zwracania na siebie uwagi za wszelką cenę, ale komplementy sprawiają jej radość. Uważa, że kwiaty nie są jedynym symbolem wyrażającym kobiecość. Preferuje delikatne, drzewne zapachy.

Montale - Pure Gold - urzeka ją połączenie zapachu kwiatów i owoców. Ucieleśnieniem romantyzmu i nostalgii jest dla niej wspomnienie jej pierwszych perfum. W perfumach docenia ich własność łączenia wspomnień z teraźniejszością, dzieciństwa z dorosłością czy figlarności z dyskrecją. Chciałaby, żeby perfumy stale przypominały jej mieszankę tych przeciwieństw.

Serge Lutens - Chergui - uwielbia zapachy orientalne, zwłaszcza ze względu na ich głębię i różnorodność. Są dokładnie jak jej dusza z mnóstwem zakamarków. Jednocześnie lubi w perfumach słodycz. Preferuje wdzięk i francuski styl. Nie boi się używać charakterystycznych perfum czy zapachów pełnych zmysłowości i delikatności. Jej serce jest ciepłe, potrafi zagrzać - podobnie, jak te perfumy.

cały tekst ukryć tekst

Otwórz filtr Zamknij filtr