TOP 10 perfumy niszowe

Perfumy damskie

Montale - Roses Musk - uwielbia świeże zapachy - takie, które nie są nachalne, ale podkreślają jej kobiecość. Róża jest dla niej symbolem czystości i kobiecości. To jej ulubiony kwiat. Poszukuje perfum, które wyeksponują jej wdzięk.

Amouage - Honour Woman - biały to kolor, który najlepiej oddaje jej charakter. Kocha zapach białych kwiatów, a zwłaszcza gardenii, tuberozy i jaśminu. Uwielbia ich słodycz. Istotne są dla niej jakość i oryginalność zapachu. Poszukuje perfum pasujących na każdą porę roku.

Escentric Molecules - Molecule 01 - jest spontaniczna i lubi być zaskakiwana. Bywa impulsywna. Nie ma potrzeby zwracania na siebie uwagi za wszelką cenę, ale komplementy sprawiają jej radość. Uważa, że kwiaty nie są jedynym symbolem wyrażającym kobiecość. Preferuje delikatne, drzewne zapachy.

Montale - Pure Gold - urzeka ją połączenie zapachu kwiatów i owoców. Ucieleśnieniem romantyzmu i nostalgii jest dla niej wspomnienie jej pierwszych perfum. W perfumach docenia ich własność łączenia wspomnień z teraźniejszością, dzieciństwa z dorosłością czy figlarności z dyskrecją. Chciałaby, żeby perfumy stale przypominały jej mieszankę tych przeciwieństw.

Serge Lutens - Chergui - uwielbia zapachy orientalne, zwłaszcza ze względu na ich głębię i różnorodność. Są dokładnie jak jej dusza z mnóstwem zakamarków. Jednocześnie lubi w perfumach słodycz. Preferuje wdzięk i francuski styl. Nie boi się używać charakterystycznych perfum czy zapachów pełnych zmysłowości i delikatności. Jej serce jest ciepłe, potrafi zagrzać - podobnie, jak te perfumy.


Perfumy męskie

Mancera - Cedrat Boise - wyrastał na typowo męskich, cytrusowych perfumach, które uwielbia. Teraz jednak chce pójść o krok dalej. Poszukuje męskiego zapachu, który wzmocni jego ego. Lubi zwracać uwagę kobiet, również swoimi perfumami. Poszukuje zapachu, który będzie mu towarzyszyć zarówno w pracy, jak i na siłowni oraz w wolnym czasie.

Amouage - Reflection Man - lubi odrobinę słodkie zapachy. Chce pachnieć świeżo, jakby przed chwilą wyszedł spod prysznica. Nie przeszkadza mu w perfumach pudrowość czy słodki zapach jaśminu. Jego perfumy powinny być wyrafinowane i luksusowe oraz powinny zwracać uwagę.

Creed - Aventus - samiec alfa. Przywódca. Zdobywca. Poszukuje wyjątkowego, męskiego zapachu, który podkreśli jego osobowość. Preferuje świeże, lekko owocowe zapachy, które skrywają w sobie głębię i tajemnicę.

Escentric Molecules - Molecule 01 - jest spontaniczny i lubi być zaskakiwany. Bywa impulsywny. Nie ma potrzeby zwracania na siebie uwagi za wszelką cenę, ale komplementy sprawiają mu przyjemność. Ceni prostotę. Lubi delikatne, drzewne zapachy. Poszukuje perfum pełnych przeciwieństw.

Comme Des Garcons - Wonderwood - uwielbia drzewne zapachy. Są dla niego symbolem męskości. Nie czuje potrzeby zwracania na siebie uwagi. Umiarkowanie jest dla niego zaletą. Aromat drewna w jego odczuciu odzwierciedla głębię, która typowa jest również dla jego wnętrza. Jest rozważny, odpowiedzialny i ma w życiu wartości, których się trzyma.

cały tekst ukryć tekst