BLACK FRIDAY 2018

ZNIŻKI do 60% + DARMOWA DOSTAWA.

NOTINO BLACK FRIDAY 2018 JUŻ WKRÓTCE

Black Friday już się skończył, ale nie rozpaczaj. W 2018 roku przygotowaliśmy dla ciebie najlepsze ZNIŻKI NA BLACK FRIDAY na perfumy i kosmetyki. Już wkrótce. Tylko u nas znajdziesz prawdziwe zniżki na produkty wysokiej jakości twoich ulubionych marek. Zniżki na perfumy, kosmetyki oraz produkty elektro starannie wybraliśmy dla ciebie. Nie możesz się doczekać? Oferujemy zniżki i specjalne promocje przez cały rok. Sprawdź nasze:

 

 

Co to jest Black Friday?

Black Friday to święto zakupów, które powstało w USA i stąd jego popularność rozprzestrzeniła się na cały świat. Zniżki Black Friday zaczynają się w piątek po Święcie Dziękczynienia i wiążą się z ogromnymi zniżkami rzędu kilkudziesięciu procent. Co roku, więc Black Friday rozpoczyna gorączkę przedświątecznych zakupów.

Początki Black Friday przypadają na rok 1929, kiedy po upadku giełdy w Nowym Jorku i rozpoczęciu kryzysu gospodarczego, niektórzy handlowcy zorganizowali dzień pełen zniżek, aby ponownie przywrócić klientom chęć do zakupów. Działanie to zyskało popularność i dziś Black Friday należy do najpotężniejszych dni zakupów w roku.

cały tekst ukryć tekst

Posortowano według bestsellerów według ceny

12 3 6

12 3 4 5 6 Zobacz więcej