Swarovski Aura

woda perfumowana dla kobiet 50 ml napełnialny

12×
Swarovski Aura woda perfumowana dla kobiet 50 ml napełnialny
Swarovski Aura woda perfumowana dla kobiet 50 ml napełnialny
Swarovski Aura woda perfumowana dla kobiet 50 ml napełnialny
50 ml

Kod: SWA0016 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Swarovski Aura
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Swarovski Aura

Swarovski Aura to elegancki, kwiatowy i lekko korzenny zapach, który dopracowany jest bardzo charakterystyczną esencją piżma. Jak błyski światła, w perfumach tych zmieniają się przyjemne chłodne i wrzące tony. Zapach jest z tego powodu idealny na wszystkie pory roku. Chodzi o pierwsze perfumy Swarovski. Zapach ten był nowością roku 2011.

Bardzo wyrafinowany styl jest odczuwalny już po otwarciu się zapachu. Najwyraźniejsze są akcenty kwiatów. Przede wszystkim pojawia się tu delikatna róża. Lekki powiew słodyczy towarzyszy zapachowi kwiatów dzięki aromatowi liczi. Serce perfum jest w pełni kwiatowe, rządzi nim fascynująca tuberoza. Perfumy są jednak porywające dzięki swej podstawie. Tutaj kluczem jest esencja piżma, które wzbogaca cały zapach o niewiarygodną zmysłowość. Znajdziemy tu również korzenne akcenty pieprzu, które perfumom dodają kobiecego ciepła.

Zapach Aura był inspirowany światłem, które odbija się w kryształkach Swarovskiego. Ma symbolizować magię i atrakcyjność tej gry światła. Zapach jest lekki i świeży jak światło, na skórze tworzy welon jakby utkany z delikatnych promieni. Ale światło potrafi również dawać uczucie ciepła. Tą stronę także skrywają perfumy Aura. Jest to ich tajemnicza, zmysłowa część. Te dwa aspekty światła są w tym zapachu harmonijne i doskonale się łączą.

Zapach pokocha każda kobieta, która chce perfumami podkreślić swoją osobowość. Ta przeważnie jest skomplikowana i stąd magicznie zagadkowa. Perfumy te są idealne dla kobiety, która chce się czuć elegancko i kobieco, ale zarówno nie chce budzić wrażenia zbyt słodkiej i delikatnej. Preferuje raczej lekkie i świeże zapachy. I właśnie takie są perfumy Aura.

Perfumy te nadają się zarówno na dzień jak i wieczór. Są przyjemnie lekkie i chłodne. Bardzo dobrze będziesz się z nimi czuć w pracy, a także na spotkaniu. Zapach Aura wszak skrywa w sobie elegancję i powabność. Perfekcyjnie dopełni też jakiekolwiek ważne wydarzenie czy wyjątkową uroczystość.

Skład

Głowa
liczi, róża
Podstawa
benzoina, bursztyn, pieprz, piżmo
Serce
tuberoza
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Swarovski

Perfumy Swarovski | Swarovski – Marka Swarovski to przede wszystkim wysokiej jakości biżuteria ze szlifowanego kryształu. Daniel Swarovski urodził się w północnych Czechach w 1862 roku a rzemiosło szklarskie poznał dzięki swemu ojcu, który był właścicielem niewielkiej fabryki szkła. W 1895 roku Swarovski, finansista Armand Kosmann i Franz Weis założyli firmę Swarovski, pierwotnie znaną jako A. Kosmann, Daniel Swartz & Co. Dzisiaj firma Swarovski z siedzibą w Austrii szczyci się produkcją   duplikatów klejnotów korony brytyjskiej, zamków błyskawicznych zdobionych kryształami, kryształowych tatuaży, różnych upominków i luksusowych perfum. Perfumy Swarovski to ciekawe flakony, będące małymi dziełami sztuki i oryginalne, zmysłowe zapachy.

Ocena Swarovski Aura

Dodać nową opinię

5.0
12 ocena
10
1
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne