STEAMCREAM

Steamcream to relatywnie nowa marka na rynku kosmetyków do twarzy. Jak podpowiada nazwa, marka specjalizuje się w tworzeniu kremów, ale nie byle jakich. Głównym celem jej założycieli było zaoferowanie klientom takich produktów, które mogłaby stosować każda osoba (mężczyźni i kobiety o każdym rodzaju skóry), w dowolnym czasie (rano, wieczorem, w ciągu dnia) i na dowolną część ciała (ręce, włosy itd.).

Kremy Steamcream są produkowane ręcznie w Japonii i Wielkiej Brytanii w wyjątkowy sposób – z użyciem pary. Dzięki temu ich skladniki łatwo przenikają do tych warstw skóry, które tego potrzebują.

Steamcream może pochwalić się tym, że jej produkty nie są testowane na zwierzętach i zawierają wyłącznie najlepsze składniki pochodzenia roślinnego – masło shea, olejki z jojoby i migdałów, ekstrakty z płatków owsianych, rumianku, kwiatu pomarańczy itd. Ponadto zapobiegają powstawaniu rozstępów w czasie ciąży, wspomagają leczenie trądziku oraz redukują widoczność blizn.

Warto wspomnieć także o opakowaniach – niektóre marka projektuje sama, a przy tworzeniu pozostałych współpracuje z profesjonalnymi designerami. Wszystkie „modele“ są dostępne w limitowanej ilości, co sprawia, że stają się pożądanym przedmiotem kolekcjonerskim. W ciągu swego istnienia marka otrzymała już dwie prestiżowe nagrody: Pure Beauty (za najlepsze, nowe opakowanie) i Cosmetics Executive Women (za najlepszą nowość w obszarze codziennej pielęgnacji twarzy). Nic dziwnego, że kosmetyki te polubił szereg cieszących się uznaniem makijażystów i celebrytów.

Marka Steamcream przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy poszukują skutecznych produktów w rozsądnej cenie i cenią estetyczny wygląd.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki STEAMCREAM.

Menu