Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond puder rozjaśniający

 • Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond puder rozjaśniający
 • Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond puder rozjaśniający 1
   więcej

  Warianty Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

  • Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond puder rozjaśniający 450 gpuder rozjaśniający 

   Produkt jest niedostępny.

   450 g
   Kod: SCW0574

  Do góry

  Opis kosmetyków Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

  Ocena

  Prosta aplikacja

  Jakość kosmetyków

  Zadowolenie i rezultat

  BIAŁY PUDER

  do Intensywnego Rozjaśniania Włosów Niepylący. Z bezpiecznym i łatwym systemem rozjaśniającym aż do 8 poziomów, ze składnikami zapobiegającymi powstawaniu żółtych tonów.

  INSTRUKCJA UŻYCIA

  MIESZANIE:

  Wymieszaj w miseczce niemetalowej 35 g (1 łyżeczkę) IGORA VARIO BLOND EXTRA POWER, niepylącego białego pudru rozjaśniającego, z 70 ml (1:2) DEVELOPEREM IGORA COLORIST COLOR & CARE o stężeniu 3 %, 6 % lub 9 % maksymalnie, w zależności od potrzebnego rozjaśnienia włosów, aż do uzyskania kremu o jednolitej konsystencji.

  APLIKACJA:

  Nakładaj natychmiast po zmieszaniu. Tylko duża ilość produktu i jego bardzo równomierne rozprowadzenie jest w stanie zapewnić wyrównanie koloru. Nakładaj uważnie i równomiernie na wąskie sekcje, aż do wyschnięcia, na niemyte wcześniej włosy, rozpoczynając od włosów na karku.

  WŁOSY NIEFARBOWANE:

   
  Rozpocznij nakładanie mieszanką, zachowując odstęp 1 – 2 cm od skóry głowy, początkowo na całej długości włosów oraz na ich końcach. Pozwól, aby włosy rozjaśniły się tylko o 2-3 tony, w zależności od niezbędnego poziomu rozjaśnienia. Następnie uważnie nałóż mieszankę na włosy u nasady, unikając kontaktu ze skórą głowy.

  APLIKACJA NA ODROSTY:

  Nakładaj mieszankę tylko na odrosty ( unikając kontaktu ze skórą głowy), uzywając developera o maksymalnym stężeniu 6 % Unikaj nakładania mieszanki na wcześniej rozjaśnione włosy.

  CZAS ZABIEGU:

  20 – 45 minut w zależności od tekstury włosów, uzytego developera i docelowych rezultatów. Sprawdzaj efekt działania produktu na włosach co 5 min. Nie wolno stosować dodatkowego źródła ciepła typu sauna czy suszarka kapturowa, aby skrócić czas zabiegu. Po zabiegu dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Następnie umyj je szamponem i nałóż odźywkę.

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Tylko do użytku profesjonalnego.
  Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcję i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czynnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii.
  Nie przystępuj do farbowania włosów, jeśli u Twojego klienta:
  - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest podrażniona i uszkodzona,
  - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,
  - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie henny.
  W przypadku dostania sie preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia brwi lub rzęs. Dokładnie spłukać włosy po zabiegu koloryzacji. Stosowac rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

  Do góry

  O marce Schwarzkopf Professional

  Kosmetyki Schwarzkopf Professional | Założycielem fimry był chemik, Hans Schwarzkopf, który 111 lat temu prowadził małą aptekę w Berlinie. Obecnie profesjonalne kosmetyki do włosów tej marki należą do najlepszych na rynku. Dzięki uszeregowaniu kolorystycznemu według rodzaju włosów, seria BC Bonacure stała się bardzo lubiana i łatwo zapamiętywalna. W ofercie marki zawsze odnajdziesz produkty do kompletnej pielęgnacji konkretnego rodzaju włosów. Produkty stylizacyjne wysokiej jakości nadające objętość, blask czy pomagające w uzyskaniu pięknych fal, zostały wydane pod nazwą Osis+.

  Do góry

  Ocena Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

  Jaka jest Twoja opinia o Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  Menu