Schwarzkopf Professional IGORA Expert Mousse, pianka koloryzująca do włosów | iperfumy.pl

Opis kosmetyku Schwarzkopf Professional IGORA Expert Mousse

Opis:
Wyjątkowa odżywcza pianka koloryzująca do włosów Schwarzkopf Igora Expert Mousse zapewni twoim włosom doskonałe odświeżenie koloru i piękny połysk. Aplikacja pianki jest bardzo łatwa, a włosy pozostają w doskonałej kondycji. Pianka koloryzująca jest nadzwyczaj praktyczna, jeśli chcesz szybko skorygować kolor. Schwarzkopf Igora Expert Mousse zawiera w swym składzie lipidy, które gwarantują optymalną przyczepność składników barwiących. Kolor będzie intensywniejszy, a twoje włosy zdrowe i lśniące!

Efekty:

  • koloryzuje włosy bez zobowiązań, nie pozostawiając odrostów
  • odżywia włosy i nadaje im połysk
  • ożywia kolor
  • pokrywa siwe włosy aż do 20 %
  • utrzymuje się do 8 myć

Sposób użycia:

Przygotowanie

Wybierz odpowiedni odcień do koloru Twoich włosów. Przed naniesieniem pianki umyj włosy szamponem. Przed użyciem wstrząśnij i odwróć, żeby dno znalazło się na górze. Użyj rękawic ochronnych.

Aplikacja
Produkt nanieś na mokre włosy i delikatnie wmasuj tak, żeby powstała piana. Rozprowadź równomiernie grzebieniem. Pozostaw na 3-5 minut w celu odświeżenia koloru i odżywienia; żeby osiągnąć bardziej widoczne efekty i głębokie odżywienie, pozostaw na 15-20 minut.

Spłukanie
Po upływie czasu działania, należy tak długo spłukiwać produkt, aż woda będzie czysta. Mycie szamponem nie jest konieczne.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

O marce Schwarzkopf Professional

Kosmetyki Schwarzkopf Professional | Założycielem fimry był chemik, Hans Schwarzkopf, który 111 lat temu prowadził małą aptekę w Berlinie. Obecnie profesjonalne kosmetyki do włosów tej marki należą do najlepszych na rynku. Dzięki uszeregowaniu kolorystycznemu według rodzaju włosów, seria BC Bonacure stała się bardzo lubiana i łatwo zapamiętywalna. W ofercie marki zawsze odnajdziesz produkty do kompletnej pielęgnacji konkretnego rodzaju włosów. Produkty stylizacyjne wysokiej jakości nadające objętość, blask czy pomagające w uzyskaniu pięknych fal, zostały wydane pod nazwą Osis+.

Menu