Roja Parfums Sweetie Aoud

perfumy unisex 50 ml

Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
Roja Parfums Sweetie Aoud perfumy unisex 50 ml
50 ml
1 885,00

Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: ROJ0324 | 1 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 18.01.2019
Nasze sklepy
piątek, 18.01.2019
Roja Parfums Sweetie Aoud
50 ml | 1 885,00

Opis perfum Roja Parfums Sweetie Aoud

Sweetie Aoud to orientalny zapach dla mężczyzn i kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Perfumy Roja Parfums Sweetie Aoud oferują niezwykle kreatywne podejście do oudowego zapachu z kulinarnymi akcentami.

Drewno pochodzące z drzew rodzaju Aquilaria, nazywane drewnem orłów, drewnem agarowym, oud, aoud czy (w jęz. arabskim) oudh, jest niesamowitym surowcem o żywicznym zapachu, najdroższym na świecie drewnem, którego od wieków używano do produkcji kadzidła i (szczególnie arabskich) perfum. Ten doprawdy królewski składnik, określany czasami również jako „drewno bogów“, Roja Dove przetworzył w zupełnie nowy sposób. „Kiedy pracowałem na Środkowym Wschodzie, otoczony hedonizmem i wszechobecną kulinarną rozpustą, zauważyłem, że miłośnicy oudu pragną czegoś nowego - czegoś kreatywnego. Dlatego zacząłem bawić się pomysłem połączenia drewna agarowego ze składnikami znanymi z kuchni,“ opisuje swoją inspirację Roja Dove.

W ten sposób powstały zupełnie niecodzienne perfumy oudowe. Roja Parfums Sweetie Aoud przedstawiają rzadkie i cenne drewno agarowe umieszczone w orientalnej, kwiatowej kompozycji z wyraźnymi balsamicznymi i kulinarnymi nutami. Zapach tych unikalnych perfum otwiera nuta głowy akordami bergamotki i piołunu. W sercu wyczuwalna jest róża stulistna i czystek, a baza składa się z tonów kardamonu, kminku, gurjum, cibory, paczuli, jałowca, amyrisu, kadzidła, labdanum, drewna agarowego, cedrowego i gwajakowego oraz nut, wziętych wprost z cukierni.

Bergamotka miesza się z piołunem, tworząc świeże tło dla róży, umieszczonej w sercu osłodzonym specjalnymi cukierniczymi akordami i rozgrzanym rzadkimi gatunkami drewna i jałowcem. Egzotyczne nuty gurjum, cibory i paczuli ożywia kminek i kardamon, a wszystko to spoczywa na lekko skórzanej bazie z kadzidła, czystku i labdanum. Zapach, w oryginalny sposób łączący dominujące drzewne akordy z balsamicznymi, świeżymi, rozgrzewająco korzennymi, różanymi i aromatycznymi aspektami, jako całość jest bogaty, delikatny, słodki i rozgrzewający. Roja Parfums Sweetie Aoud zgodnie z nazwą przedstawiają zapach oudu z kulinarnymi elementami. Te łagodne, niezwykle pociągające perfumy są kolejnym przykładem mistrzowskiego kunsztu perfumeryjnego Roji Dove.

Opakowanie Roja Parfums Sweetie Aoud jest niesamowite. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Sweetie Aoud jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Sweetie Aoud zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Sweetie Aoud są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, najlepiej jednak sprawdzą się wieczorami w czasie chłodniejszych miesięcy. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników niezwykle oryginalnych orientalnych zapachów oraz ucieszą każdego, kto długo poszukiwał wśród perfum oudowych czegoś zupełnie nowego. Tego, kto je nosi otoczą ponętnym, orientalnym i kulinarnym zapachem oraz niezawodnie zapewnią mu pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości i niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Sweetie Aoud stanowią doskonały prezent dla kogoś, kogo chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Sweetie Aoud - niezwykle kreatywne podejście do zapachu oudu w orientalnych perfumach ze słodkimi kulinarnymi akcentami.  

Skład

Głowa
bergamotka, bylica pospolita
Podstawa
agar, amyris, cedr, ciborowate, drzewo gwajakowe, jałowiec, kadzidło, kardamon, kminek, labdanum, paczuli
Serce
czystek, róża stulistna
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

Ocena Roja Parfums Sweetie Aoud

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!