Roja Parfums Nüwa

perfumy unisex 100 ml

Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa perfumy unisex 100 ml
perfumy unisex 100 ml
3 395,00

Kod: ROJ0291 | 2 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa, 23.01.2019
Nasze sklepy
czwartek, 24.01.2019
Roja Parfums Nüwa
perfumy unisex 100 ml | 3 395,00

Opis perfum Roja Parfums Nüwa

Nüwa to orientalny zapach dla mężczyzn i kobiet z kolekcji Imperial brytyjskiej marki niszowych (niche) perfum Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Bogate i jednocześnie delikatne perfumy Roja Parfums Nüwa zostały zainspirowane legendarną chińską boginią.

Postać z chińskiej mitologii, której imię noszą perfumy Nüwa, była według legendy boginią, która na początkowo pustej ziemi stworzyła wszystkie organizmy, łącznie z człowiekiem. Sam Roja Dove mówi, że przy tworzeniu zapachu Nüwa „inspirował się legendą o Nüwie, łaskawej i dobrotliwej chińskiej bogini, która podobno stworzyła kobietę i mężczyznę oraz według mitu nauczyła swoich ludzi kreatywności i mądrości, pokazała im piękno za pomocą muzyki, pieśni i tańca oraz napełniła polne kwiaty zapachami.“ Swoje perfumy określa jako „delikatną, płynną historię, która uwodzi duszę“.

Zapach perfum Roja Parfums Nüwa otwiera nuta głowy akordami bergamotki i grejpfruta. W sercu wyczuwalna jest róża stulistna, kwiat pomarańczy i jaśmin z Grasse, a baza składa się z tonów goździków, kminku, pieprzu, drewna sandałowego, benzoiny, wanilii i balsamu peruwiańskiego. Zapach, wspaniale łączący dominującą drzewną nutę ze świeżo korzennymi, różanymi, cytrusowymi, ambrowymi i aromatycznymi aspektami, jako całość jest bogaty i delikatny, świeży, chłodzący i słodki.

Benzoina, balsam peruwiański i wanilia mieszają się w delikatnej nucie bazowej, ożywionej przyprawami i rozgrzanej drewnem sandałowym. Bazę spowija kwiatowe serce, a wszystko odświeżają cytrusy. Perfumy Nüwa, które przedstawiciele marki nazywają „eliksirem bogów“ są naprawdę wyjątkowe i wznoszą się na szczyty kunsztu perfumeryjnego słusznie podziwianego Roji Dove.

Opakowanie Roja Parfums Nüwa jest luksusowe. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, również flakon Nüwa jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Nüwa zapakowany został do wspaniałego, luksusowo wyglądającego pudełka.

Perfumy Roja Parfums Nüwa są odpowiednie do noszenia przez cały rok, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, najlepiej jednak sprawdzą się w czasie jesiennych wieczorów. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników orientalnych kwiatowych zapachów z wyraźną drzewną nutą oraz każdego, kto w perfumach docenia dużą dawkę kreatywności i ewokatywności. Perfumy Nüwa otulą swego „nosiciela“ delikatną, świeżą i słodką aurą oraz niezawodnie zapewnią mu pełną podziwu uwagę otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości oraz niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Nüwa stanowią doskonały prezent dla kogoś, kogo chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Nüwa - orientalne perfumy opowiadające historię o dobrotliwej bogini.  

Skład

Głowa
bergamotka
Podstawa
balsam peruwiański, benzoina, drzewo sandałowe, goździki, kminek, pieprz, wanilia
Serce
jaśmin, kwiat pomarańczy, róża stulistna
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

Ocena Roja Parfums Nüwa

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!