Reach

Kosmetyki Reach | Kompleksowa higiena jamy ustnej obejmuje obecnie kilka kroków, a pierwszym z nich jest właściwe wyczyszczenie zębów odpowiednią szczoteczką. Odpowiednia technika oraz wybór dobrej szczoteczki do podstawa dla zdrowia zębów. Niezmiennym trendem są białe, czyste zęby i świeży oddech. Żeby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy zapobiec tworzeniu płytki nazębnej i kamienia, podnosić odporność zębów i utrzymywać zdrowe dziąsła. Na szczęście na rynku jest mnóstwo produktów, które nam w tych staraniach znacznie pomagają.

Gigant na rynku medycznym, marka Johnson & Johnson, również ma swój kompletny program pielęgnacji jamy ustnej. Należy do niego marka szczoteczek do zębów i nici dentystycznych Reach, płyny do płukania jamy ustnej Listerine i pasty wybielające Rembrandt.

Szczoteczki do zębów Reach należą do jednych z najbardziej znanych i zarazem najlepszych na rynku. Specjalny kształt rączki, główki i włókien sprawiają, że są to najlepsze narzędzia do codziennej pielęgnacji zębów. Do wyboru są szczoteczki o trzech stopniach twardości włókien oraz kilka modeli. Na przykład Listerine Reach Total Care obniża ilość płytki nazębnej aż o 96% w trudno dostępnych miejscach. Z kolei Listerine Reach Interdental został stworzony by osiągać maksymalny rezultat przy czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Listerine Reach Total Care Sensitive odpowiada na potrzeby tych, którzy potrzebują wyczyścić zęby bezpiecznie i delikatnie, ale zarazem skutecznie.

Zęby rosną w bliskim kontakcie, a przestrzenie międzyzębowe bywają krytycznym miejscem, w którym pojawia się próchnica i choroby dziąseł. Mimo, że używasz szczoteczki, której włókna zostaly stworzone tak, by czyściły przestrzenie międzyzębowe, stosuj dodatkowo nici dentystyczne, by osiągnąć maksymalny efekt. Nić dentystyczna Reach Dental Floss skutecznie usuwa resztki jedzenia i czyści przestrzenie międzyzębowe. Zawartość fluoru wpływa pozytywnie na szkliwo, a miętowy smak jest źródłem świeżości.

Jak poprawnie czyścić zęby? Technika czyszczenia bezpieczna dla zębów i dziąseł: Przyłóż szczoteczkę pod katem 45º i wykonuj małe, okrężne ruchy na całej powierzchni zebów. Następnie czyść górne zęby, wykonując delikatne ruchy z góry na dół oraz dolne zęby, wykonując delikatne ruchy od dołu do góry. Żeby osiągnąć najlepszy rezultat, użyj nici dentystycznej, a na koniec wypłucz jamę ustną specjalnym płynem.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Reach.

Menu