Punkt odbioru Poznań

O sklepie

To wyjątkowe miejsce, w którym łączymy świat wirtualny ze światem rzeczywistym. Tu możesz zrobić zakupy, odebrać swoje internetowe zamówienie, a także skorzystać z porad naszych konsultantów i przetestować perfumy i kosmetyki najlepszych marek. Jeżeli masz pytania dotyczące dostępności produktów, wystarczy że skonaktujesz się z naszą infoliną.

Szanowni Klienci,
uprzejmie informujemy, że od 11.3.2018 godziny otwarcia w niedziele będą zgodne z obowiązującym prawem. Dziękujemy za zrozumienie.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota
10.00 – 22.00

Niedziela
10.00 – 21.00

Kontakt

Punkt odbioru Poznań
Pleszewska 1, (galeria Posnania),
61-136  Poznań

Telefon
22 208 19 42

E-mail
info@iperfumy.pl

Usługi świadczone w sklepie

  • Płatność kartą
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów
  • Odbiór osobisty

Sprawdź, jak dojechać

Tramwaj

Przy centrum handlowym Posnania kursuje 10 linii tramwajowych: 3, 5, 6, 7, 13, 16, 17, 18, 20 oraz 201. Aby nas znaleźć, wystarczy wysiąść na przystanku Kórnicka i kierować się do centrum handlowego Posnania.

Autobus

W przypadku komunikacji autobusowej wygodniej jest wysiąść na przystanku Rondo Rataje a stamtąd kierować się Aleją Artystów wprost do centrum handlowego Posnania. Na przystanku Rondo Rataje  kursują 3 linie autobusowe: 74, 232 oraz 237

Samochód

Samochód zaparkować można na parkingu podziemnym w samym centrum handlowym Posnania. Do parkingu można wjechać jednym z czterech wjazdów, więc dojazd z którejkolwiek strony nie powinien sprawić żadnych problemów!

Zdjęcia sklepu

Pozostałe sklepy i punkty odbioru Iperfumy.pl

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​