Prada Luna Rossa

woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml

Prada Luna Rossa woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml
Prada Luna Rossa woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml
Prada Luna Rossa woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml
woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml
232,70

Kod: PRA0133 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 29.04.2019
Nasze sklepy
już jutro sobota 27.04.2019
Prada Luna Rossa
woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml | 232,70

Opis perfum Prada Luna Rossa

Woda po goleniu dla mężczyzn Prada Luna Rossa Luna Rossa doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Odświeży skórę, podrażnioną i zaczerwienioną po goleniu, dostarczy jej nowej dawki energii, nada przyjemny zapach.

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Ocena Prada Luna Rossa

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!