Philosophy

Philosophy to marka założona w 1996 r. przez Cristinę Carlino. Wcześniej stała ona na czele odnoszącej sukcesy marki Biomedic, którą ostatecznie sprzedała gigantowi L’Oréal. Podobny los spotkał jej drugie „dziecko“ – gdy Philosophy stała się czwartą największą marką kosmetyków do twarzy w Ameryce, została kupiona przez jednego z największych światowych producentów perfum Coty Inc.

Głównym celem Cristiny Carlino było zniwelowanie przepaści w kontekście jakości pomiędzy dwoma rodzajami kosmetyków – tych, które były oferowane w gabinetach lekarskich oraz tych dostępnych w sklepach. To bezsprzecznie się jej udało. Warto wspomnieć, że o Philosophy mówiło się np. w The Oprah Winfrey Show (w kategorii "Oprah's Favorite Things").

Żele pod prysznic, mleczka do ciała, kremy i inne kosmetyki Philosophy tworzone są we współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie dermatologii. Wszystkie produkty mają swą własną historię, które jednak mówią o podobnych rzeczach – supermodnych technologiach, udowodnionych klinicznie rezultatach i pięknej, doskonale gładkiej i młodo wyglądającej skórze.

Kosmetyki Philosophy zawierają substacje naturalne i syntetyczne najwyższej jakości.Są tworzone tak, byś mogła czuć się i wyglądać jak najlepiej. Musimy dodać, że 1% ze sprzedaży Philosophy przeznaczany jest na cele charytatywne, a konkretnie na wsparcie inicjatywy Hope & Grace, która koncentruje się na walce z chorobami o podłożu psychicznym (depresja, lęki, zespół stresu pourazowego itp.).

Marka Philosophy będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy marzą o pięknym wyglądzie, lubią się rozpieszczać, mają różne problemy skórne i chcą wesprzeć szczytny cel.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Philosophy.

Menu