Philips Sonicare InterCare HX9002/07

końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare HX9002/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
N4w5iIX4cYA
HX9002/07 Standard 2 szt.
79,00

Kod: PHI0802 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już dziś
Odbiór osobisty
już dziś

Opis kosmetyku Philips Sonicare InterCare HX9002/07

Doskonałe czyszczenie głęboko między zębami

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc

Główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare to doskonały wybór dla osób chcących pozbyć się płytki nazębnej spomiędzy zębów, ulżyć krwawiącym i zaognionym dziąsłom oraz pochwalić się zdrowym, pięknym uśmiechem.

Lepsze usuwanie płytki nazębnej i lepsza ochrona dziąseł

 • Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka

Konstrukcja zapewniająca optymalną skuteczność

 • Poprawia zdrowie dziąseł zaledwie w 2 tygodnie
 • Stworzona, aby docierać dalej i głębiej
 • Włókna Przypominające zapewniają najbardziej skuteczne czyszczenie
 • Produkt stworzony, aby zmaksymalizować ruch soniczny

Potwierdzona poprawa zdrowia jamy ustnej

 • Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej

Główka pasująca do różnych rodzajów szczoteczek

 • Mocowanie na zatrzask ułatwia zakładanie główki szczoteczki

Zalety

 • Standardowe główki szczoteczki sonicznej
 • 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy, Na zatrzask, Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Poprawia zdrowie dziąseł w 2 tygodnie

 • Badania kliniczne dowiodły, że główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare pozwala zredukować zapalenie dziąseł i ograniczyć krwawienie w zaledwie 2 tygodnie.

Dociera dalej i głębiej

 • Główka szczoteczki Philips Sonicare jest wyposażona w bardzo długie włosie o dużej gęstości, które umożliwia usuwanie płytki nazębnej ukrytej pomiędzy zębami i w innych trudno dostępnych miejscach. Produkt dostępny jest także w mniejszym, kompaktowym rozmiarze umożliwiającym precyzyjne czyszczenie.

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej

 • Badania kliniczne wykazały, że po zaledwie 4 tygodniach użytkowania główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej spomiędzy zębów niż zwykła szczoteczka.

Maksymalny ruch soniczny

 • W główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem.

Główka szczoteczki mocowana na zatrzask

 • Główkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki, dobrze się dopasowuje oraz ułatwia utrzymanie i czyszczenie. Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence.

Poprawa zdrowia jamy ustnej

 • Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości.

Włókna Przypominające

 • Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

Dane techniczne

Standardowe główki szczoteczki sonicznej

 • 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy, Na zatrzask, Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Elementy zestawu

 • Główki szczoteczki: 2 InterCare — standardowe

Zgodność

 • System główki szczoteczki: Na zatrzask
 • Pasujące modele: Seria 2 — ochrona przed płytką nazębną, Seria 3 — zdrowie dziąseł, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite

Stylistyka i wykończenie

 • Miękkość włosia: Regularna
 • Kolor: Wybielanie
 • Włókna Przypominające: Zanikający niebieski kolor włosia
 • Wymiary: Standardowa

Korzyści dla zdrowia

 • Zdrowie dziąseł: Poprawia zdrowie dziąseł w 2 tygodnie
 • Usuwanie płytki nazębnej: Usuwanie do 7 razy więcej płytki nazębnej

Jakość i skuteczność

 • Wymiana: Co 3 miesiące
 • Testowane: pod kątem optymalnego użytkowania

O marce Philips

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

 

 

Ocena Philips Sonicare InterCare HX9002/07

Dodać nową opinię

łatwość aplikacji
kosmetyczna jakość
zadowolenie z efektu
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.
Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!

Menu