Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało

 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 1
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 2
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 3
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 4
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 5
 • Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32 trymer na całe ciało 6
   więcej

  Warianty Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32

  Do góry

  Opis kosmetyków Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32

  Ocena

  Prosta aplikacja

  Jakość kosmetyków

  Zadowolenie i rezultat

  Właściwości

  Rodzaj zasilania

  bezprzewodowe/ sieciowe

  Dokładne przycinanie, wygodne golenie

  Golarki Series 3000 świetnie radzą sobie z owłosieniem, nie podrażniając skóry. Niezależnie od tego, czy chodzi o klatkę piersiową, czy o trudno dostępne miejsca (np. plecy), można golić włosy, korzystając z systemu komfortu skóry, lub przycinać je za pomocą dołączonej nasadki grzebieniowej 3, 5 lub 7 mm.

  Działanie łagodne dla skóry

  • Bezpieczne przycinanie lub golenie wszystkich obszarów
  • Zaokrąglone końcówki i siateczka hipoalergiczna zapewniają skórze komfort
  • W zestawie 3 nasadki grzebieniowe do przycinania do długości 3, 5 i 7 mm

  Wygodne użytkowanie

  • 50 min bezprzewodowej pracy po 8 godz. ładowania
  • Łatwość czyszczenia i możliwość używania pod prysznicem
  • Ergonomiczny uchwyt zapewniający maksymalną kontrolę 

  Trwałość

  • 2-letnia gwarancja, uniwersalne napięcie, nie wymaga konserwacji 

  Zalety

  • System komfortu skóry

  Produkt opracowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie stosowania w takich obszarach jak pachy, klatka piersiowa, brzuch, plecy, ramiona, pachwiny i nogi. System komfortu skóry chwyta i przycina włosy różnej długości, eliminując potrzebę stosowania różnych urządzeń i poddawania skóry bezpośredniemu działaniu ostrzy. Dwustronne trymery skracają dłuższe włosy, które następnie golone są przez siateczkę, co zapewnia lepszy efekt.System komfortu skóry Produkt opracowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie stosowania w takich obszarach jak pachy, klatka piersiowa, brzuch, plecy, ramiona, pachwiny i nogi. System komfortu skóry chwyta i przycina włosy różnej długości, eliminując potrzebę stosowania różnych urządzeń i poddawania skóry bezpośredniemu działaniu ostrzy. Dwustronne trymery skracają dłuższe włosy, które następnie golone są przez siateczkę, co zapewnia lepszy efekt. 

  • Delikatne końcówki i siateczka

  System komfortu skóry składa się z hipoalergicznej siateczki i zaokrąglonych końcówek chroniących skórę podczas golenia.

  • W zestawie 3 nasadki grzebien., 3–7 mm

  3 nasadki grzebieniowe do włosów na ciele o różnej długości. Aby przyciąć włosy do długości 3, 5 lub 7 mm, należy zamocować nasadkę na golarce. Golarkę można stosować bez nasadki, aby uzyskać dokładniejsze golenie. W przypadku grubszych włosów zaleca się przycinanie wstępne z użyciem nasadki grzebieniowej.

  • Zasilanie akumulatorowe

  Wydajny akumulator NiMH umożliwia golenie całego ciała, zapewniając 50 minut bezprzewodowej pracy po 8 godz. ładowania. Wskaźnik pokazuje stan naładowania akumulatora przy niskim lub pełnym poziomie.

  • Możliwość używania pod prysznicem

  Wygodne i dokładne przycinanie włosów także pod prysznicem. Golarka do ciała jest w 100% wodoodporna, dzięki czemu wystarczy ją opłukać po zakończeniu golenia. W przypadku dłuższych włosów przycinanie jest bardziej efektywne, gdy włosy są suche.

  • Ergonomiczny uchwyt

  Gumowany uchwyt ma za zadanie zapewnić optymalną wygodę oraz lepszą kontrolę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre — także pod prysznicem.

  System tnący

  Szerokość nożyka: 

  32 mm
  Element golący: Siateczka z dwoma trymerami
  Skin Comfort: System komfortu skóry, Komfort w wrażliwych miejscach
  Liczba ustawień długości: 3 wbudowane ustawienia długośc

  Akcesoria Podstawa

  : Podstawka ładująca

  Łatwa obsługa

  Na mokro i na sucho

  : Możliwość pełnego mycia w wodzie, Można używać pod prysznicem, łatwe czyszczenie
  Zabezpieczone ustawienia długości
  Działanie: Zasilanie akumulatorowe
  Nie wymaga konserwacji: Nie wymaga konserwacji

  Wzornictwo

  Uchwyt:

   Ergonomiczny uchwyt ułatwiający trzymanie
  Rodzaj baterii/akumulatora: NiMH
  Czas pracy: 50 minut
  Ładowanie: Pełne ładowanie trwa 8 godzin

  Serwis

  2 lata gwarancji 

  Do góry

  O marce Philips

  Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek. Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“. Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

   

   

  Do góry

  Filmy powiązane z Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32

  Do góry

  Ocena Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32

  Jaka jest Twoja opinia o Philips Bodygroom Series 3000 BG2026/32?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​

  Menu