Pheromax Pheromone man perfumy dla mężczyzn

 • Pheromax Pheromone man perfumy dla mężczyzn
   więcej

  Warianty Pheromax Pheromone man

  • Pheromax Pheromone man perfumy dla mężczyzn 14 ml perfumy dla mężczyzn 14 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: PHE0002
   Te produkty nie są przez producenta zabezpieczone folią.

  Do góry

  Opis perfum Pheromax Pheromone man

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Pheromax® Pheromone Men to perfumy spełniające męskie marzenia. Chodzi o zapach, dzięki któremu odniesiesz sukces przy wszystkich rozmowach handlowych, zapach, który pomoże cie zrobić wrażenie na każdej kobiecie i będzie się cieszyć powodzeniu na każdej randce. Nikt nie zdoła się oprzeć magii tego zapachu.

  Pheromone Men to produkt najnowocześniejszej technologii. Ukryte są w nim bowiem feromony w najwyższym możliwym stężeniu. Chodzi o feromony bezzapachowe działające stymulująco na centrum rozkoszy sexualnej. Mogą więc w istotny sposób wpłynąć na wybór partnerów sexualnych. Perfumy Pheromone Men zawierają więc magiczną substanję czyniącą w oczach kobiet wymarzonego księcia z każdego mężczyzny.

  Pheromone Men można dostać w luksusowym opakowaniu symbolizującym techniczną perfekcyjność tej esencji. Flakon można kiedykolwiek ponownie napełnić twym ulubionym zapachem.

  Do góry

  O marce Pheromax

  Perfumy Pheromax | Pheromax - pod marką kryją się małe butelki perfum, które zawierają wysokie stężenie feromonów, naturalną substancję, która pobudza mózg - centrum przyjemności seksualnej. Pheromax to produkt niemieckiej technologii. Jakość i zawarty w nich stosunek feromonów jest wyższy niż innych produktów. Według przeprowadzonych badań,  Pheromax  sprawia, że jest się bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Spróbuj a nie pożałujesz!

  Do góry

  Ocena Pheromax Pheromone man

  Jaka jest Twoja opinia o Pheromax Pheromone man?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  Menu