Peter Thomas Roth Water Drench

zestaw kosmetyków I.

Peter Thomas Roth Water Drench zestaw kosmetyków I.
Peter Thomas Roth Water Drench zestaw kosmetyków I.
Peter Thomas Roth Water Drench zestaw kosmetyków I.
Darmowa dostawa
277,00

Kod: PTR0075 | Ponad 20 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Hyaluronic Cloud Cream 48 ml + Cloud Cream Cleanser 30 ml + Hyaluronic Cloud Serum 15 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa, 21.11.2018
Nasze sklepy
środa, 21.11.2018
Peter Thomas Roth Water Drench
| 277,00

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth stworzył markę swojego imienia do luksusowej pielęgnacji skóry. Stawiając sobie za cel połączenie dodatków najwyższej jakości w najbardziej skutecznych stężeniach z progresywną, zaawansowaną technologią.

Rodzina Petra posiadała łaźnie na Węgrzech, co sprawia, że pielęgnacja ciała i skóry twarzy jest nierozłączną częścią jego dziedzictwa. Sprawdzone i kojące rytuały bagienne oraz minerały znalezione w węgierskich źródłach termalnych połączył z technologiami XXI wieku i opracował sposoby pielęgnacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej skóry.

Pasja, z jaką poświęcał się pielęgnacji skóry twarzy, wynikała z dążeń do znalezienia skutecznych produktów dla samego siebie. Na początku skupił się na trądziku i w poszukiwaniu najlepszych środków do koniecznej pielęgnacji, stopniowo rozszerzał portfolio swoich produktów. Dziś w ofercie marki Peter Thomas Roth możesz znaleźć kompleksową serię luksusowych kosmetyków, obejmującą najlepszej jakości produkty do codziennej pielęgnacji ciała od stóp do głów.