Peter Thomas Roth Firmx

zestaw kosmetyków I.

Peter Thomas Roth Firmx zestaw kosmetyków I.
Peter Thomas Roth Firmx zestaw kosmetyków I.
Peter Thomas Roth Firmx zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: PTR0036 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Face and neck Contouring Cream 30 ml + Tool System

Peter Thomas Roth Firmx
zestaw kosmetyków I.

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Według problemu skóry
ujędrnianie i lifting, zmarszczki i linie mimiczne
Wiek
cera dojrzała, zmarszczki

O marce Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth stworzył markę swojego imienia do luksusowej pielęgnacji skóry. Stawiając sobie za cel połączenie dodatków najwyższej jakości w najbardziej skutecznych stężeniach z progresywną, zaawansowaną technologią.

Rodzina Petra posiadała łaźnie na Węgrzech, co sprawia, że pielęgnacja ciała i skóry twarzy jest nierozłączną częścią jego dziedzictwa. Sprawdzone i kojące rytuały bagienne oraz minerały znalezione w węgierskich źródłach termalnych połączył z technologiami XXI wieku i opracował sposoby pielęgnacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej skóry.

Pasja, z jaką poświęcał się pielęgnacji skóry twarzy, wynikała z dążeń do znalezienia skutecznych produktów dla samego siebie. Na początku skupił się na trądziku i w poszukiwaniu najlepszych środków do koniecznej pielęgnacji, stopniowo rozszerzał portfolio swoich produktów. Dziś w ofercie marki Peter Thomas Roth możesz znaleźć kompleksową serię luksusowych kosmetyków, obejmującą najlepszej jakości produkty do codziennej pielęgnacji ciała od stóp do głów.