Skorpion

W 2017 roku nie próbuj wymyślać nic przewrotnego. Wystarczy, że oprzesz się o podstawowe prawdy i zasady - te, które zostały już sprawdzone i działają. Jeśli ich nie zaakceptujesz, prawdopodobnie dostaniesz nauczkę. To nie oznacza stagnacji. Po prostu nie ryzykuj i nie eksperymentuj bez potrzeby. Popracuj również nad zdolnościami komunikacyjnymi. I intelektowi poświęć więcej miejsca, ponieważ nie zawsze można polegać na połączeniu empatii i intuicji.

Uczucia

Nie zepsuj funkcjonowania związku tym, że będziesz zmuszać partnera do zmian w obszarach, które są bezproblemowe. Staraj się też nie wywyższać. Ponadto naucz się łączyć stanowczość z czułością i zrozumieniem.

Praca

W miejscu pracy w 2017 roku niemalże nic nie umknie Twojej uwadze. To dobra wiadomość, ale tylko w sytuacji, że nie będziesz przesadzać. W innym wypadku grozi Ci konflikt nie tylko ze współpracownikami, ale także z przełożonymi. Chyba nie chcesz, żeby ktoś myślał, że go śledzisz z jakimś złym zamiarem?

Zdrowie

Powinieneś zwrócić uwagę na te organy, które mogą w jakiś sposób ulec zapchaniu czy zanieczyszczeniu. Zatem dbaj np. o dostarczanie naczyniom krwionośnym nienasyconych kwasów tłuszczowych, które zawierają np. orzechy nerkowca. Z uwagi na układ moczowy wypijaj odpowiednią ilość płynów. Natomiast, by nie mieć problemów z woreczkiem żółciowym, unikaj nadmiaru cholesterolu.

Perfumy dla osób spod znaku Skorpiona na 2017 rok

cały tekst ukryć tekst

Otwórz filtr Zamknij filtr