Penhaligon's Vanities olejek pod prysznic dla kobiet

 • Penhaligon's Vanities olejek pod prysznic dla kobiet
 • Penhaligon's Vanities olejek pod prysznic dla kobiet 1
 • Penhaligon's Vanities olejek pod prysznic dla kobiet 2
   więcej

  Warianty Penhaligon's Vanities

  • Penhaligon's Vanities olejek pod prysznic dla kobiet 200 ml olejek pod prysznic dla kobiet 200 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: PEH0177

  Do góry

  Opis perfum Penhaligon's Vanities

  Olejek pod prysznic Penhaligon's Vanities doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Pozostawia skórę ciała cudownie miękką, odżywioną i przyjemnie pachnącą. Olejek pod prysznic zmieni każdą kąpiel pod prysznicem w luksusowe doznanie zapachowe.

  Do góry

  O marce Penhaligon's

  Penhaligon’s to brytyjska marka luksusowych perfum niszowych, która powstała w 1870 roku i nosi imię swojego twórcy Williama Penhaligona. Ten Anglik, któremu nie brakowało kreatywności ani entuzjazmu dla nowości, wykorzystał charakterystyczną pompatyczność swojej epoki. Jego pierwszym dziełem był Hammam Bouquet – zapach inspirowany łaźniami tureckimi i ich atmosferą.

  Dziś w portfolio marki Penhaligon’s znajdziemy wiele wyjątkowych damskich i męskich zapachów, inspirowanych niezwykłymi sytuacjami, niecodziennymi miejscami i magicznymi momentami. Najpopularniejszy z nich – Blenheim Bouquet – został skomponowany w 1902 roku na prośbę księcia Marlborough w Blenheim Palace. Dla Penhaligon’s charakterystyczne są również tradycyjne, oryginalne flakony, tworzone stale według pierwszego projektu założyciela – czyste szkło, zatyczka i wyraźna kokarda na szyjce.

  Od swoich początków w dekadenckiej epoce wiktoriańskiej aż do dzisiejszych czasów pod marką Penhaligon’s powstają perfumy niszowe dla najbardziej wymagających klientów, perfumy, które opowiadają historie, zainspirowane nieoczekiwanymi wrażeniami.

  Do góry

  Filmy powiązane z Penhaligon's Vanities

  Do góry

  Ocena Penhaligon's Vanities

  Jaka jest Twoja opinia o Penhaligon's Vanities?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *


  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​