Paul Emilien

Paul Emilien – Harmonia francuskiej tradycji mistrzowskiego perfumiarstwa.

Paul Emilien to młoda, francuska marka perfum niszowych, zapachów do wnętrz i świeczek zapachowych. Filozofią marki jest oferowanie produktów doskonałej jakości wyprodukowanych we Francji z najlepszych składników, jak złoto czy srebro oraz postępowanie zgodnie z zasadami słynnej tradycji „perfumiarstwa wysokiego“ (haute parfumerie), która zrodziła się w stolicy kosmetycznego świata – Grasse.

Marka Paul Emilien została założona przez słynnego perfumiarza w 2014 r. Paul Emilien urodził się w 1966 r. we francuskim Cevennes. Już w młodości poświęcał się sztuce, a po latach postanowił założyć własną markę perfum. Jako samouk zaczął tworzyć pierwsze zapachy w małym, domowym labolatorium, zastanawiając się jednocześnie nad wyglądem opakowań. Całą koncepcję dopełniło doświadczenie wyniesione z podróży po całym świecie. Tak powstała marka Paul Emilien z wizją tworzenia zapachów w taki sposób, jak muzyk tworzy harmonijne kompozycje. Zapachy o jakości dorównującej standardom „perfumiarstwa wysokiego“ zamknięte w opakowaniu równie luksusowym jak jego wnętrze.

Wszystkie pachnące dzieła Paula Emiliena charakteryzują się wysoką jakością i szacunkiem do wartości tradycji, i otwierają drzwi do świata luksusu i aromatycznej charmonii. Przy tworzeniu perfum marki Paul Emilien duży nacisk kładziony jest nie tylko na jakość składników i wysoki poziom procesów twórczych i produkcyjnych, ale również na doskonały wygląd opakowań. Ich wyjątkowość spoczywa w ręcznej produkcji szkła, ceramiki i pudełek w pięknym, oryginalnym designie o wartości artystycznej.

Każda chwila w życiu Paula Emiliena jest dla niego źródłem inspiracji, którą ucieleśnia w swych pachnacych dziełach i przekazuje dalej. Wybierz z oferty marki Paul Emilien jedną z wód perfumowanych charakteryzujących sie prawdziwą francuską elegancją i wyrafinowaniem, i daj się oczarować harmonii zapachu i czystej tradycji „haute parfumerie“.

Paul Emilien – zapachy elegancji i wyrafinowania prawdziwej francuskiej tradycji „perfumiarstwa wysokiego“.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Paul Emilien.