Parfums De Marly Carlisle

woda perfumowana unisex 1,2 ml

Parfums De Marly Carlisle woda perfumowana unisex 1,2 ml
Parfums De Marly Carlisle woda perfumowana unisex 1,2 ml
Parfums De Marly Carlisle woda perfumowana unisex 1,2 ml
1,2 ml
21,00

Kod: PDM0241 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
czwartek, 22.11.2018
Nasze sklepy
czwartek, 22.11.2018
Parfums De Marly Carlisle
1,2 ml | 21,00

Opis perfum Parfums De Marly Carlisle

Woda perfumowana unisex Parfums De Marly Carlisle to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.

  • korzenny, drzewny zapach
  • zapach unisex – dla mężczyzn i kobiet
  • do używania przez cały dzień

Skład

Głowa
bergamotka, mandarynka
Podstawa
drzewo gwajakowe, kardamon, paczuli
Serce
fiołek, jaśmin
Grupy zapachów
kwiatowe, owocowe

O marce Parfums De Marly

Luksusowe perfumy Parfums de Marly inspirowane są czasami Ludwika XV, który znany był ze swej wielkiej pasji do perfum. Podobały mu się zwłaszcza ekstrawaganckie perfumy o bogatym składzie i dużej intensywności. Wymagał, by każdego dnia zmieniać perfumy do wnętrz swej komnaty. Słynne stały się również jego pachnące fontanny. W XVIII w. perfumy były we Francji symbolem statusu społecznego, podobnie jak konie.
Wyjątkowe perfumy Parfums de Marly skrywają w sobie atmosferę francuskiej historii i w unikatowy sposób odzwierciedlają dwa symbole typowe dla władzy Ludwika XV – perfumy i konie. Marka Parfums de Marly tworząc swe kompozycje zapachowe, oddaje cześć perfumiarstwu tamtego okresu. Nazwy poszczególnych kompozycji to nazwy szlachetnych ras koni. Podaruj sobie naprawdę wyjątkowe perfumy, które skrywają czar francuskiej historii i zanurz się w boagtych esencjach najwyższej jakości, które były stosowane przy tworzeniu nietradycyjnych perfum dla Ludwika XV!