Paco Rabanne Invictus

zestaw upominkowy III.

24×
Paco Rabanne Invictus zestaw upominkowy III.
Paco Rabanne Invictus zestaw upominkowy III.
Paco Rabanne Invictus zestaw upominkowy III.
woda toaletowa 100 ml + dezodorant w sprayu 150 ml

Kod: PAR0779 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Paco Rabanne Invictus
woda toaletowa 100 ml + dezodorant w sprayu 150 ml

Opis perfum Paco Rabanne Invictus

Woda toaletowa dla mężczyzn Paco Rabanne Invictus to prawdziwy eliksir młodości. Paco Rabanne Invictus powstawały pod skrzydłami renomowanej perfumiarki, która skupiła się na nutach jaśminu, owoców i mchu dębowego. Ten zapach zawsze przyniesie ci orzeźwienie, niezależnie od pogody.

Paco Rabanne Invictus to zapach, który będzie pasował najlepiej do aktywnych mężczyzn. Z tą wodą toaletową poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna. Kompozycja ta podkreśli twoją wytrwałość, siłę i sexappeal.

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.

Ocena Paco Rabanne Invictus

Dodać nową opinię

5.0
24 ocena
22
2
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne