Paco Rabanne Invictus

woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml

3×
Paco Rabanne Invictus woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
Paco Rabanne Invictus woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
Paco Rabanne Invictus woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
225,00
Zniżka 23%
100 ml
173,50

Kod: PAR0524 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek, 26.02.2019
Nasze sklepy
wtorek, 26.02.2019
Paco Rabanne Invictus
100 ml | 173,50

Opis perfum Paco Rabanne Invictus

Woda po goleniu dla mężczyzn Paco Rabanne Invictus doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Odświeży skórę, podrażnioną i zaczerwienioną po goleniu, dostarczy jej nowej dawki energii, nada przyjemny zapach.

O marce Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.

Ocena Paco Rabanne Invictus

Dodać nową opinię

5.0
3 ocena
3
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne