Paco Rabanne 1 Million

balsam po goleniu dla mężczyzn 75 ml

Paco Rabanne 1 Million balsam po goleniu dla mężczyzn 75 ml
Paco Rabanne 1 Million balsam po goleniu dla mężczyzn 75 ml
Paco Rabanne 1 Million balsam po goleniu dla mężczyzn 75 ml
225,00
Zniżka 34%
Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: PAR0010 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 23.11.2018
Nasze sklepy
piątek, 23.11.2018
Paco Rabanne 1 Million
balsam po goleniu dla mężczyzn 75 ml | 148,90

Opis perfum Paco Rabanne 1 Million

Balsam po goleniu dla mężczyzn Paco Rabanne 1 Million 1 Million doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Nie tylko przyjemnie łagodzi skórę podrażnioną po goleniu, ale też pozostawia ją delikatną, świeżą i pachnącą.

O marce Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.