Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych

 • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych
 • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych 1
 • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych 2
 • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych 3
 • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych 4
   więcej

  Warianty Orly smartGELS LED Lamp

  • Orly smartGELS LED Lamp lampa LED do paznokci żelowych  lampa LED do paznokci żelowych 

   Produkt jest niedostępny.


   Kod: ORY2821

  Do góry

  Opis kosmetyków Orly smartGELS LED Lamp

  Ocena

  Prosta aplikacja

  Jakość kosmetyków

  Zadowolenie i rezultat

  Właściwości

  elektro, wymaga redukcji

  Rodzaj zasilania

  sieciowe

  Opis:

  Lampa LED Orly w ciągu kilku chwil wysuszy i utwardzi lakier żelowy, jednocześnie nie niszcząc paznokci. Lampa zawiera 39 diod LED wysokiej jakości, a dzięki  programatorowi cyfrowemu odmierzającemu czas jego użycie jest naprawdę proste. Dzięki odowiedniemu rozmiarowi może utwardzać wszystkie 5 palców jednocześnie. Lampa LED Orly ma automatyczny czyjnik włączania, który reaguje podczas wkładania ręki pod lampę. Lampy LED ORLY są energooszczędne, a ich obsługa jest niezwykle prosta.

  Charakterystyka:

  • lampa gwarantuje bezpieczne i szybkie utwardzenie lakieru żelowego
  • dzięki odpowiednim rozmiarom możliwe jest utwardzanie wszystkich paznokci jednej dłoni
  • zawiera wysokiej jakości diody LED
  • cyfrowy programator ułatwia pracę z urządzeniem
  • ma automatyczny czujnik włączania reagujący na włożenie dłoni pod lampę
  • łatwa obsługa

  Sposób użycia:

  Umieść lampę na równej powierzchni (najlepiej na stole), włóż kabel do otworu w tylnej części urządzenia i podłącz je do prądu, a następnie włącz urządzenie.

  Przyciśnij przycisk programatora i postępuj w zależności od koloru lakieru – jaśniejsze odcienie utwardzaj przez 30 s, a ciemniejsze przez 60 s czyli do samoistnego wyłączenia się lampy.

  Najlepiej jest odzielnie utwardzać paznokcie kciuków i pozostałych palców. Po zakończeniu wyłącz urządzenie i odłącz od źródła prądu.

  Ostrzeżenie:

  Przed pierwszym użyciem zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi. Nie dopuszczaj do kontaktu urządzenia z wodą, dlatego nie używaj go w jej bliskości oraz nie zanurzaj w niej urządzenia. Przechowuj urządzenie w suchym, chłodnym miejscu, do którego nie będą miały dostepu dzieci.

  Jesli zamierzasz wyczyścić urządzenie lub nie będziesz go już używać, odłącz je od prądu. Nigdy nie okręcaj kabla wokół urządzenia. Nie patrz bezpośrednio na światło UV emitowane przez urządzenie, gdyż może to prowadzić do podrażnienia oczu.

  Do góry

  O marce Orly

  Orly to jedna z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy marek oferujących kosmetyki do paznokci. W 1975 r. została założona w Los Angeles przez Jeffa Pinke, który najprawdopodobniej jest pomysłodawcą francuskiego manicuru. Obecnie marka działa w ponad 75 krajach świata.Orly zyskała rozgłos dzięki swym lakierom do paznokci, w których składzie nie ma toluenu, formaldehydu, dibutylftalatu czy innych substancji toksycznych. Klienci mogą wybierać spośród około 150 kolorów. Ciekawostką jest, że znany artysta, Francoise Nielly, stworzył z ich pomocą unikatowy obraz olejny. Był on uroczyście zaprezentowany podczas Cosmoprof Las Vegas i został później wykorzystany przez Orly jako ważny element kampanii na 2013 r.Oddzielną kategorią są lakiery żelowe zawierające mnóstwo ważnych witamin. Na uwagę zasługuje również opatentowane zamknięcie Gripper Cap™, które zostało zaprojektowane przez włoskich specjalistów i umożliwia bardzo wygodną aplikację (do otwarcia buteleczki wystarczy tylko jedna reka!).Oprócz lakierów, Orly produkuje również kremy i peelingi, kleje do naprawy paznokci, rózne akcesoria (pędzelki, pilniki, waciki itp.) i dziesiątki innych, doskonałych produktów.Naturalne kosmetyki do paznokci Orly zyskały sympatię wielu celebrytów – np. Jessici Simpson, Madonny, Cher czy Ashley Judd. O jej niezwykłych zaletach świadczy szereg nagród, które marka zdobyła.Jeśli marzysz o pięknych i zdrowych paznokciach, poszukujesz profesjonalnych urządzeń do manicuru i preferujesz luksus w rozsądnej cenie, Orly jest właśnie dla ciebie.

  Do góry

  Ocena Orly smartGELS LED Lamp

  Jaka jest Twoja opinia o Orly smartGELS LED Lamp?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  Menu