Oral B Stages Power Cars D12.513.1

elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci

Oral B Stages Power Cars D12.513.1 elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci
Oral B Stages Power Cars D12.513.1 elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci
Oral B Stages Power Cars D12.513.1 elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci
119,00
Zniżka 31%
81,82

Kod: ORB1659 | Ponad 20 szt. w magazynie

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic. 

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek, 22.10.2018
Nasze sklepy
poniedziałek, 22.10.2018
Oral B Stages Power Cars D12.513.1
| 81,82

Opis kosmetyku Oral B Stages Power Cars D12.513.1

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral B Stages Power Cars D12.513.1 szybko, delikatnie i dokładnie czyści zęby dziecka.

Właściwości:

  • wyczyści zęby dziecka także w trudno dostępnych miejscach
  • czyszczenie jest wygodne i szybkie, zmieniając się w zabawę
  • atrakcyjny dziecięcy motyw
  • dokładnie usuwa osad nazębny

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Oral B

Kosmetyki Oral-B | Twórca pierwszej szczoteczki do zębów z delikatnymi, zaokrąglonymi włóknami jest zarazem założycielem znanej na całym świecie marki Oral-B. Mowa o kalifornijskim dentyście, Robercie Hustonie, który założył firmę w 1950 r. Szczoteczka do zębów Oral-B Classic została użyta w 1969 r. przez Neila Armstronga tuż przed pierwszym, historycznym lądowaniem człowieka na Księżycu. Od 2006 r. marka Oral-B jest częścią międzynarodowego koncernu Procter & Gamble. Obecnie Oral-B to przede wszystkim manualne i elektryczne szczoteczki do zębów dla dorosłych i dzieci, ale także nici dentystyczne czy płyny do płukania jamy ustnej. Szczoteczki tej marki są najczęściej stosowane przez dentystów na całym świecie.
Marka Oral-B stała się synonimem wysokiej jakości, ponieważ stosowaniu jej produktów towarzyszy niezwykły komfort i zapewniają one ponadstandardowy stopień pielęgnacji jamy ustnej. Jeśli chcesz mieć zęby bez próchnicy, zdrowe dziąsła oraz uczucie prawdziwej czystości i świeżości, zaufaj tej sprawdzonej, renomowanej marce. Szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy w drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu. Dużą popularnością cieszą się nie tylko manualne szczoteczki, ale także ich elektryczna wersja, która usuwa płytkę nazębną.
Przesłaniem marki Oral-B jest zmotywowanie ludzi do zmiany nawyków w obszarze higieny jamy ustnej. Ponad 60 badań klinicznych potwierdziło, że szczoteczki do zębów Oral-B są bezpieczne dla dziąseł. Dzięki użyciu zaawansowanej technologii średnich i ekstra delikatnych, zaokrąglonych włókien, szczoteczki Oral-B nie tylko nie uszkadzają dziąseł, ale ponadto masują je, co ma niezwykle pozytywny wpływ na ich właściwe funkcjonowanie.
Pierwszy patent na szczoteczkę do zębów w obecnej formie został zarejestrowany w USA w 1857 r. Od 1938 r. do produkcji szczoteczek stosuje się włókna nylonowe. Ich wadą jednak była zbytnia twardość. W 1950 r. Robert Huston wraz ze swą marką Oral-B wprowadził na rynek pierwszą szczoteczkę z miękkimi, zaokrąglonymi włóknami nylonowymi, która stała się fenomenem i liderem na rynku. Pierwsza elektryczna szczoteczka powstała w 1939 r. w Szwajcarii, a głowice o rotacyjnym ruchu zostały wymyślone w 1987 r.