Nu_Be Helium woda perfumowana unisex

 • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex
 • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex 1
 • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex 2
 • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex 3
   więcej

  Warianty Nu_Be Helium

  • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex 100 ml woda perfumowana unisex 100 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: NUB0102

  • Nu_Be Helium woda perfumowana unisex 2 ml próbka woda perfumowana unisex 2 ml próbka 

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: NUB0118

   18,80 zł

   Sprawdź dostępność

  Do góry

  O marce Nu_Be

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Skład

  Złożenie

  drzewo gwajakowe, irys, styrax, szałwia, cynamon, benzoina, tytoń, bergamotka, paczuli, wetiweria, róża

  Perfumy nu_be | nu_be – zapachy prapoczątków wszystkiego. Nu_be to pierwsza kolekcja perfum Fluidounce, młodej włoskiej marki tworzącej prawdziwie artystyczne perfumy. Ambicją projektu jest tworzenie we współpracy z najlepszymi perfumiarzami zapachów zainspirowanych powstaniem wszechświata. Perfumy nu_be są powrotem do początków wszystkiego, są aromatyczną opowieścią o najdawniejszych wydarzeniach, są kreatywną interpretacją pierwotnej formy wszystkich elementów kosmosu.

  Marka Fluidounce została założona w 2011 r. we włoskiej Parmie przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie mody - Alberto Borri, Serenę Ghidini i Andreę Giammetti. Alberto Borri swą działalność w obszarze perfumiarstwa opiera na długoletniej, rodzinnej tradycji. Jego dziadek był bowiem założycielem Morris Profumi, jednej z pierwszych, znanych włoskich marek perfum. Podejście Alberto do tworzenia perfum powstało z wiary, że do założenia nowej, niezależnej marki konieczny jest powrót do korzeni, do pierwotnego, odważnego ducha klasycznego perfumiarstwa.

  Wszystkie perfumy Fluidounce są wonnymi „aktywatorami“ wspomnień. Zachęcają do działania i kontemplacji. Kolekcja nu_be jest ponadto układem okresowym pierwiastków. Każdy z nich odsyła do innego śladu pamięci świata i pomaga dojrzeć do głębokiego połączenia z początkami wszystkiego.

  Kolekcja nu_be bazuje na przekonaniu, że spośród wszystkich zmysłów właśnie węch daje najlepszą możliwość połączenia się z naszym ludzkim pochodzeniem, usuwając granice czasu i miejsca. Perfumy nu_be są odważnym projektem sensorycznym tworzącym niezwykły świat, wszechświat odkryć, możliwości dotknięcia istoty naszego pochodzenia.

  Perfumy nu_be tworzone w koncentracji eau de parfum, czyli wody perfumowanej, odzwierciedlają dramatyczne powstanie świata za pośrednictwem poszczególnych pierwiastków (wodór, hel, lit, węgiel, tlen, siarka i rtęć). W ich tworzeniu brali udział najlepsi perfumiarze, jak Francoise Caron, Sylvie Fischer, Antoine Lie a Nicolas Bonneville. Ich kreatywne, wonne ucieleśnienia pierwiastków prezentowane są w atrakcyjnie prostych flakonach z symbolem chemicznym odpowiednich pierwiastków.

  Marzysz nie tylko o luksusowych zapachach, ale także o poszukiwaniu początków i sensu? Odkryj łącznosć z prapoczątkiem wraz z aromatycznym układem okresowym – wodami perfumowanymi z wprost unikatowej kolekcji nu_be…

  Nu_be – na początku był zapach…

   

  Do góry

  Ocena Nu_Be Helium

  Jaka jest Twoja opinia o Nu_Be Helium?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  TOP niche perfumes for Autumn 2017Limited niche offer 2017

  Menu