Nivea Visage

zestaw kosmetyków II.

Nivea Visage zestaw kosmetyków II.
Nivea Visage zestaw kosmetyków II.
Nivea Visage zestaw kosmetyków II.
Specjalna zniżka
60,90
Zniżka 5%
zestaw kosmetyków II.
57,58

Kod: NIV02927 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

Zestaw zawiera: Soothing Micellar Water C 200 ml + Moisturizing Anti-Wrinkle Day Cream 50 ml + Moisturizing Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa, 21.11.2018
Nasze sklepy
środa, 21.11.2018
Nivea Visage
zestaw kosmetyków II. | 57,58

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery, mieszana, normalna
Wiek
zmarszczki

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.