Nivea Men Protect & Care

zestaw kosmetyków II.

Nivea Men Protect & Care zestaw kosmetyków II.
Nivea Men Protect & Care zestaw kosmetyków II.
Nivea Men Protect & Care zestaw kosmetyków II.
Specjalna zniżka
95,00
Zniżka 39%
57,91

Kod: NIV03563 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

Zestaw zawiera: Men Protect & Care After Shave Balm 100 ml + Men Protect & Care Shaving Gel 200 ml + Men Protect & Care Anti-Perspirant 50 ml + Labello Active Care Caring Lip Balm 4,8 g + Cosmetic Bag

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek, 21.03.2019
Nasze sklepy
już jutro czwartek, 21.03.2019
Nivea Men Protect & Care
| 57,91

Właściwości

Typ skóry
podrażniona, wrażliwa
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.