Nivea Men Active Clean

zestaw kosmetyków III.

Nivea Men Active Clean zestaw kosmetyków III.
Nivea Men Active Clean zestaw kosmetyków III.
Nivea Men Active Clean zestaw kosmetyków III.
zestaw kosmetyków III.

Kod: NIV2255 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Sensitive After Shave Balm 100 ml + Creme 150 ml + Black&White Roll-on Antiperspirant 50 ml + Active Clean Shower Gel 250 ml

Nivea Men Active Clean
zestaw kosmetyków III.

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju skóry, również do skóry wrażliwej
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.