Nivea Creme Care

zestaw kosmetyków III.

Nivea Creme Care zestaw kosmetyków III.
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków III.
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków III.
Specjalna zniżka
26,90
Zniżka 13%
zestaw kosmetyków III.
23,53

Kod: NIV03111 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

Zestaw zawiera: Care Nourishing Creme 100 ml + Creme Care Shower Gel 250 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek, 19.02.2019
Nasze sklepy
już jutro wtorek, 19.02.2019
Nivea Creme Care
zestaw kosmetyków III. | 23,53

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.