Nivea Creme Care

zestaw kosmetyków V.

Nivea Creme Care zestaw kosmetyków V.
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków V.
Nivea Creme Care zestaw kosmetyków V.
Specjalna zniżka
35,90
Zniżka 14%
zestaw kosmetyków V.
30,84

Kod: NIV02870 | 1 w magazynie

Lekko uszkodzone opakowanie | Zawartość wyrobu: 100%

Zestaw zawiera: Nourishing Body Milk 250 ml + Protect & Care antiperspirant 150 ml + Creme 30 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek, 21.02.2019
Nasze sklepy
piątek, 22.02.2019
Nivea Creme Care
zestaw kosmetyków V. | 30,84

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Nivea

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.