NioxinSystem 5 Scalp Therapy lekka odżywka przy lekkim wypadaniu włosów normalnych i grubych naturalnych oraz po chemicznej pielęgnacji

   • Nioxin System 5 Scalp Therapy lekka odżywka przy lekkim wypadaniu włosów normalnych i grubych naturalnych oraz po chemicznej pielęgnacji
     więcej

    PREZENT DLA CIEBIE
    Walcz z wypadaniem włosów, a otrzymasz stylową opaskę na włosy Ivybands Glitter w prezencie!
    Wystarczy, że kupisz specjalistyczne produkty marki Nioxin z naszej oferty.

    Warianty Nioxin System 5 Scalp Therapy

    • Nioxin System 5 Scalp Therapy lekka odżywka przy lekkim wypadaniu włosów normalnych i grubych naturalnych oraz po chemicznej pielęgnacji (Scalp Therapy Conditioner Medium to Coarse Hair Normal to Thin-Looking) 150 mllekka odżywka przy lekkim wypadaniu włosów normalnych i grubych naturalnych oraz po chemicznej pielęgnacji 

     Produkt jest niedostępny.

     (Scalp Therapy Conditioner Medium to Coarse Hair Normal to Thin-Looking) 150 ml
     Kod: NIO1587

    Do góry

    O marce Nioxin

    Ocena

    Prosta aplikacja

    Jakość kosmetyków

    Zadowolenie i rezultat

    Właściwości

    rodzaj włosów

    włosy normalne, włosy z tendencją do wypadania

    Amerykańska marka Nioxin została założona w 1987 r. przez Evę Graham, która zaraz po pierwszym porodzie zaczęła interesować się problematyką wypadania włosów i jego leczenia. Dzięki współpracy ze specjalistami w dermatologii i innych dziedzinach udało jej się osiągnąć główny cel – stworzyć nową generację produktów przeciw wypadaniu włosów. W krótkim czasie Nioxin Research Laboratories stały się jedną z najlepszych firm działających w tym segmencie rynku. Nie jest tajemnicą, że walka z łysieniem jest niezwykle trudna. Jeśli jednak szybko zostaną rozpoznane objawy i podjęte odpowiednie działania, można uniknąć konieczności poddania się terapii chirurgicznej.

    Należy podkreślić, że marka Nioxin odniosła sukces w badaniach klinicznych i ankietach konsumenckich (ponad 70% respondentów zauważyło widoczną poprawę już w ciągu pierwszego miesiąca).

    Produkty Nioxin są podzielone na kilka linii: Thinning Hair System Kits (obejmuje sześć systemów do różnych rodzajów włosów), Scalp Renew (kuracja anti-aging dostępna tylko w wybranych salonach urody + serum przeciw łamliwości włosów do użytku domowego) i Intensive Treatment (do specyficznych problemów).

    Na koniec należy dodać, ze kosmetyki Nioxin kilkukrotnie triumfowały w prestiżowym konkursie Stylist Choice Award, a ich skuteczność potwierdziło wiele znanych osób i profesjonalnych fryzjerów. Aplikacja jest prosta, a kosmetyki mają pH 5.0-7.5. Niektóre produkty zawierają filtr SPF (Sun Protection Factor) 15.

    Marka Nioxin to najlepszy wybór dla osób, które obawiają się łysienia, poszukują kosmetyków o najwyższej jakości i marzą o pięknych, gęstych włosach.

     

    Do góry

    Ocena Nioxin System 5 Scalp Therapy

    Jaka jest Twoja opinia o Nioxin System 5 Scalp Therapy?

    Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


    Ocena *

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy