Natura Siberica Royal Berries

zestaw kosmetyków I.

Natura Siberica Royal Berries zestaw kosmetyków I.
Natura Siberica Royal Berries zestaw kosmetyków I.
Natura Siberica Royal Berries zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.
66,00

Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: NTR2888 | Ponad 5 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Shampoo 250 ml + Conditioner 250 ml + Body Scrub 200 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
czwartek, 25.10.2018
Nasze sklepy
czwartek, 25.10.2018
Natura Siberica Royal Berries
zestaw kosmetyków I. | 66,00

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce Natura Siberica

Rosyjska marka Natura Siberica specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kosmetyków organicznych. Jej bogata oferta obejmuje dziesiątki wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla klientów w każdej kategorii wiekowej.
Wszystkie produkty marki Natura Siberica są zainspirowane dziką przyrodą Syberii i Dalekiego Wschodu. W ich składzie można znaleźć np. szarłat zwisły, nostrzyk biały, ślaz zygmarek i inne interesujące rośliny. Wiele z nich Natura Siberica uprawia na własnej farmie - pierwszej tego typu w Rosji.
Natura Siberica kładzie duży nacisk na badania i rozwój. Co ciekawe, firma ta organizuje ekspedycje, których głównym celem jest poszukiwanie nowych składników. Oprócz tego współpracuje z różnymi instytucjami naukowymi i specjalistycznymi ośrodkami.
Kosmetyki Natura Siberica są skuteczne, ekologiczne, a oprócz tego atrakcyjne cenowo. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że w czasie swojej działalności firma otrzymała wiele prestiżowych nagród i certyfikatów. Marka Natura Siberica z pewnością zainteresuje każdego, kto poszukuje wysokiej jakości kosmetyków w przystępnych cenach.