Mr & Mrs Fragrance Baby Walter dyfuzor zapachowy bez napełnienia

 • Mr & Mrs Fragrance Baby Walter dyfuzor zapachowy bez napełnienia
 • Mr & Mrs Fragrance Baby Walter dyfuzor zapachowy bez napełnienia 1
   więcej

  Warianty Mr & Mrs Fragrance Baby Walter

  • Mr & Mrs Fragrance Baby Walter dyfuzor zapachowy bez napełnienia 100 ml dyfuzor zapachowy bez napełnienia 100 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: MRM0998

  Do góry

  Opis perfum Mr & Mrs Fragrance Baby Walter

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Ekskluzywny dyfuzor zapachowy Mr. & Mrs. Fragrance Baby Walter w okamgnieniu wypełni zapachem wnętrze twojego domu, tworząc przyjemną i przytulną atmosferę. Do szklanego naczynka z wonną mieszanką należy włożyć patyczki z naturalnego drewna ratanowego. Nasiąkają one mieszanką, a następnie podczas odparowywania roznoszą aromat we wnętrzu. Elegancki dyfuzor zapachowy Baby Walker jest niewielki, dlatego świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, jak na przykład łazienka czy ubikacja. Zapach do Twojego dyfuzora możesz wybrać z szerokiej gamy esencji. Napełniacz z zapachem nie jest częścią dyfuzora!

  Jak stosować:

  Napełnij główkę pachnącą esencją i zanurz w niej patyczki. Patyczki nasączą się perfumami i zaczną stopniowo uwalniać zapach w mieszkaniu. Intensywność zapachu możesz regulować ilością włożonych patyczków i częstotliwością ich obracania.

  Opakowanie zawiera:

  • dyfuzor zapachowy o pojemności 100ml + 5 patyczków

  Ważne ostrzeżenie

  Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli olejek dyfuzora wejdzie w kontakt ze skórą, należy ją natychmiast umyć dużą ilością wody i mydła. Po dostaniu się do oczu należy kilka minut płukać je wodą. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

  Do góry

  O marce Mr & Mrs Fragrance

  Produkty Mr & Mrs Fragrance wprowadziła na rynek w 2010 r. firma Joy Fragrances. Aktualnie ta wyjątkowa seria produktów obejmuje polimerowe samochodowe odświeżacze powietrza Fresh Air Friends, ale przede wszystkim kilka rodzajów zapachów do wnętrz (dyfuzorów zapachowych), które cieszą się coraz większą popularnością. Jest ku temu kilka powodów - w porównaniu z klasycznymi odświeżaczami powietrza (aerozole, elektryczne rozpylacze zapachów…) są zdrowsze, a ponadto świetnie wyglądają. Dzięki temu pełnią we wnętrzach funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.W związku z tym trzeba wspomnieć, że dyfuzory zapachowe Mr & Mrs Fragrance zaprojektował znany włoski projektant Luca Trazzi, który przez czternaście lat pracował ze sławnym Aldo Rossim - autorem budynku teatru Carlo Felice w Genui, hotelu Mojiko w Kitakyūshū i wielu innych znaczących projektów architektonicznych. Każdy z nich można uznać za małe dzieło sztuki.Ogromną zaletą dyfuzorów jest również to, że zapach wydobywa się z nich powoli, dlatego nie ma potrzeby ciągłego kupowania zapasowych wkładów. Jeden zapach do wnętrz wytrzymuje nawet kilka miesięcy!Produkty Mr & Mrs Fragrance mogą się pochwalić prestiżowym certyfikatem IFRA (International Fragrance Association) - organizacji, która kontroluje jakość oraz szkodliwość dla zdrowia esencji zapachowych. Dzięki temu klient ma pewność, że zapachy do wnętrz nie zawierają żadnych potencjalnie szkodliwych składników. Nie trzeba dodawać, że wszystkie olejki eteryczne Mr & Mrs Fragrance są w 100% naturalne.Marka Mr & Mrs Fragrance zainteresuje niewątpliwie każdego, kto chce mieć pachnący dom lub biuro, jest zwolennikiem aromaterapii, szuka oryginalnych dodatków do mieszkania oraz utożsamia się z sentencją P. H. Emersona, że „zdrowie jest najważniejszym skarbem“.

   

  Do góry

  Ocena Mr & Mrs Fragrance Baby Walter

  Jaka jest Twoja opinia o Mr & Mrs Fragrance Baby Walter?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Dane mogą być przekazane i przetwarzane przez spółki powiązane i inne podmioty przetwarzające dane osobowe. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody, dostępu do danych osobowych, sprostowania i usunięcia danych, przenoszenia danych oraz ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych​.

  Menu