Montale Spicy Aoud

woda perfumowana unisex 100 ml

Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
100 ml
374,00

Kod: MNT2191 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 22.02.2019
Nasze sklepy
piątek, 22.02.2019
Montale Spicy Aoud
100 ml | 374,00

Opis perfum Montale Spicy Aoud

Spicy Aoud to orientalno-drzewny zapach unisex, stworzony przez francuską markę Montale, znaną z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Spicy Aoud ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Luksusowa woda perfumowana Montale Spicy Aoud prezentuje cenne drzewo agarowe w połączeniu ze świeżymi cytrusami i rozgrzewającymi przyprawami.

Jednym z głównych składników Spicy Aoud jest uwielbiane przez założyciela marki drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, oud, aoud, czy też (po arabsku) oudh, które jest fascynującym surowcem o żywicznym aromacie. Najdroższe drewno na świecie, które od stuleci wykorzystuje się do produkcji kadzideł i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, pojawia się w Montale Spicy Aoud w towarzystwie szafranu, pomarańczy i innych mistrzowsko dobranych akordów.

W kompozycji zapachowej wody perfumowanej Montale Spicy Aoud znajdziemy akordy pomarańczy, szafranu i drzewa agarowego, uzupełnione nutami paczuli i piżma. Całość, która łączy dominującą, rozgrzewającą i korzenną stronę drewna oud z cytrusowymi i piżmowymi aspektami oraz uwodzicielskim tonem paczuli, jest intensywna, świeża i ciepła zarazem, ale przede wszystkim niezwykle zmysłowa. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył minimalistyczną, a jednocześnie kuszącą i charakterystyczną woń.

Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre'a Montale, także woda perfumowana Spicy Aoud składa się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Spicy nadaje się do noszenia w dzień i wieczorem przez cały rok. Najlepiej sprawdzi się jednak w jesienne i zimowe wieczory. Ta fascynująca woda perfumowana zachwyci wszystkich miłośników zapachu drewna agarowego.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Spicy Aoud podkreśloną bogato jarzącym się złotem przechodzącym w czerń, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Spicy Aoud – cenne drewno agarowe, rozgrzewające przyprawy i świeże cytrusy w orientalno-drzewno-piżmowej interpretacji. 

Skład

Złożenie
agar, paczuli, piżmo, pomarańcza, szafran
Grupy zapachów
drzewne, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Spicy Aoud

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!