Montale Original Aouds

woda perfumowana unisex 100 ml

Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Original Aouds woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
100 ml
408,00

Kod: MNT1626 | Ponad 5 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek, 26.02.2019
Nasze sklepy
wtorek, 26.02.2019
Montale Original Aouds
100 ml | 408,00

Opis perfum Montale Original Aouds

Montale Original Aouds to orientalno-drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn. Ta woda perfumowana francuskiej marki Montale, znanej przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje wariację na temat fascynującego drewna oud. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Original Aouds ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny składnik wody perfumowanej Original Aouds, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, jest w Montale Original Aouds nie tyle główną, co jedyną nutą.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył kolejną udaną i oryginalną interpretację zniewalającego drzewa oud. Montale Original Aoud na jednej nucie porywająco rozgrywa drzewne i korzenne aspekty drewna agarowego i pokazuje jego typowy, działający kojąco, głęboki i wyważony aromat. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Original Aouds składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Original Aouds nadają się do noszenia przez cały rok, w dzień i wieczorem. Woda perfumowana zachwyci miłośników zapachu drewna oud, zamkniętego w bardzo intensywnej i oryginalnej postaci. Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą poczuć magię surowego Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Original Aouds podkreśloną intrygującym, atrakcyjnym złotem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Original Aouds – drewno oud w wersji sauté.

Skład

Złożenie
agar
Grupy zapachów
drzewne, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Original Aouds

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!