Montale Intense Roses Musk

ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml

2×
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
100 ml
665,00

Kod: MNT2253 | 5 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.03.2019
Nasze sklepy
poniedziałek 25.03.2019
Montale Intense Roses Musk
100 ml | 665,00

Opis perfum Montale Intense Roses Musk

Intense Roses Musk to kwiatowy zapach dla kobiet, stworzony przez francuską markę Montale, znaną z miłości do aromatów Orientu i Arabii. Tak jak w przypadku wszystkich zapachów sygnowanych przez Montale, także perfumom Roses Musk ich podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą nieco magiczny eliksir. Montale Intense Roses Musk uosabia fascynujący duet róży i piżma w intensywnej, ale zrównoważonej i pełnej blasku kwiatowej interpretacji.

W kompozycji zapachowej intensywnych, silnie skoncentrowanych perfum Montale Intense Roses Musk oprócz dominujących akordów róży i piżma można znaleźć również nuty jaśminu i ambry. Królowa kwiatów, róża, ujawnia się w swojej najczystszej postaci, harmonijnie współgrając z cennym piżmem. Ten wspaniały duet akcentują muśnięcia ambry i jaśminu, dodające elegancji i promiennej mocy. Całość, łącząca dominującą różaną i piżmową stronę z białymi kwiatowymi, ambrowymi i zwierzęcymi aspektami jest wspaniale kobieca, intensywna i elegancka, nie brak jej też dużej dozy zmysłowości.
Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył kolejną twórczą wariację popularnego tematu zapachu róży. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Roses Musk składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Intense Roses Musk nadaje się zwłaszcza do noszenia w ciepłe dni. Podbije serca kobiet, kochających kombinację zapachu róży i piżma, zwłaszcza w harmonijnym, pełnym blasku i eleganckim ujęciu. To fascynujące perfumy dla osób doceniających prawdziwą jakość.
Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Roses Musk podkreśloną atrakcyjnym różem przechodzącym w czerń, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Intense Roses Musk – intensywny, harmonijny, świetlisty i elegancki kwiatowy zapach z różą i piżmem w rolach głównych. 

Skład

Złożenie
bursztyn, jaśmin, piżmo, róża
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Intense Roses Musk

Dodać nową opinię

5.0
2 ocena
2
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne