Montale Deep Rose

woda perfumowana tester unisex 100 ml

1×
Montale Deep Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Deep Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Deep Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Deep Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Deep Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Kod: MNT1959 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Montale Deep Rose
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Montale Deep Rose

Montale Deep Rose to orientalny, kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnym akordem róży. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka bogactwem egzotycznych owoców w połączeniu z popularną różą. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Deep Rose ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Deep Rose zachwyca rozgrzewającymi tonami białego piżma i ambry, soczystością zielonej mandarynki z Argentyny i piwonią, podkreślającą krystaliczną moc esencji z bułgarskiej róży, subtelnie muskanej dotykiem drewna oud. Kompozycja zapachowa Montale Deep Rose stanowi interpretację aromatu róży w kolejnej kombinacji z niesamowitym drewnem agarowym (znanym także jako oud, aoud lub oudh), niezwykłym surowcem pachnącym żywicą. Drewno oud jest jednak tym razem na drugim planie, a główną rolę przejęła zjawiskowa róża.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył magiczne perfumy, łączące w sobie czystość i świeżość z wyrafinowaniem. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Deep Rose składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Deep Rose, zachwycająca intensywnym aromatem róż, dzięki swojemu świeżemu, ale rozgrzewającemu charakterowi, nadaje się do noszenia przez cały rok, w ciągu dnia i wieczorem.  Montale Deep Rose powinni wypróbować wszyscy, którzy cenią oryginalną jakość o różanych tonach w orientalnej interpretacji.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Candy Deep podkreśloną magnetycznym różem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Deep Rose – intensywna róża z orientalną nutą.

Skład

Złożenie
agar, bursztyn, mandarynka, piwonia, piżmo, róża
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Deep Rose

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne