Montale Aoud Sense

woda perfumowana unisex 100 ml

Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Sense woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
100 ml
399,00

Kod: MNT1816 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek, 21.02.2019
Nasze sklepy
już jutro czwartek, 21.02.2019
Montale Aoud Sense
100 ml | 399,00

Opis perfum Montale Aoud Sense

Woda perfumowana unisex Montale Aoud Sense to drzewny, aromatyczny zapach, stworzony przez francuską markę Montale, znaną z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Sense ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Montale Aoud Sense prezentuje popularny duet róży i drewna oud w niecodziennym towarzystwie cytrusów.

Jednym z głównych składników Aoud Sense jest uwielbiane przez założyciela marki drewno z drzewa aquilaria, nazywane również drewnem agarowym, oud, aoud, czy też (po arabsku) oudh. To fascynujący surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od stuleci wykorzystuje się do produkcji kadzideł i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, nazywany czasami „płynnym złotem“ lub „drzewem bogów“, przejawia się w Montale Aoud Sense w popularnym duecie z różą, któremu towarzyszą soczyste cytrusy. Nuta głowy Aoud Sense otwiera się akcentami pomarańczy, mandarynki, czarnego pieprzu i goździka, serce rozkwita drewnem agarowym i bułgarską różą, natomiast bazę tworzą akordy haitańskiego wetiweru. Całość pomysłowo łączy tony cytrusowe, różano-słodkawe i drzewne ze świeżymi oraz korzennymi. Perfumy są soczyście świeże, pikantne, a jednocześnie zmysłowe.

Wydawać by się mogło zatem, że Pierre Montale stworzył kolejny, oryginalny zapach Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, przyciągając tym samym uwagę najbardziej wymagających znawców perfum. Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także woda perfumowana Aoud Sense składa się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Aoud Sense nadaje się do noszenia w dzień i wieczorem, przez cały rok. Najlepiej sprawdzi się jednak w miesiącach wiosennych i jesiennych. Ujmie każdego, kto dobrze czuje się w połączeniach drewna oud z różą i potrafi docenić oryginalną formę oraz najwyższą jakość.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Sense podkreśloną cieniowanym fioletem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Sense – róża, drewno agarowe i cytrusy w oryginalnym, drzewnym ujęciu.

Skład

Głowa
czarny pieprz, goździki, mandarynka, pomarańcza
Podstawa
wetiweria
Serce
agar, róża bułgarska
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Sense

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!