Montale Aoud Safran

woda perfumowana unisex 100 ml

Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Safran woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
100 ml

Kod: MNT1494 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Montale Aoud Safran
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Montale Aoud Safran

Montale Aoud Safran to orientalny, korzenno-drzewny zapach unisex z wyraźnymi akordami drewna oud. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest szlachetne drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Safran ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny składnik perfum Aoud Safran, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Aoud Safran z różą i szafranem.

Woda perfumowana Aoud Safran prezentuje niezwykłe połączenie trzech składników, odciskających swe subtelne piętno zarówno na ciele, jak i duszy. Drogocenny szafran, mistyczne drewno oud i róża z Arabii wspólnie tworzą bardzo zmysłowe perfumy. W minimalistycznej kompozycji wybija się rozgrzewający charakter porywającego szafranu oraz bogactwo wyraźnej nuty róży, która nadaje słodkości zaskakująco delikatnemu drewnu oud.

Wydawać by się mogło, że Pierre Montale, komponując perfumy przy pomocy trzech składników i uzyskując w ten sposób świeży a jednocześnie słodkawy, pełen zmysłowości i głębi, korzystał z wiedzy tajemnej, zdobytej podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej.

Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Safran stworzone są z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Aoud Safran nadają się szczególnie na chłodniejsze miesiące, choć z ich świeżości można korzystać przez cały rok, w dzień i wieczorem. Pokochają je wszyscy, którzy kochają połączenie róży i drewna oud z oryginalnym akcentem. Aoud Safran powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Safran podkreśloną skrzącą się złotem, czerwono-brązową barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Safran – zmysłowe połączenie róży, drewna oud i szafranu.

Skład

Złożenie
agar, róża, szafran
Grupy zapachów
drzewne, przyprawowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Safran

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!