Montale Aoud Red Flowers

woda perfumowana unisex 50 ml

Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Red Flowers woda perfumowana unisex 50 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
50 ml
286,00

Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: MNT1912 | 2 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 27.03.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 27.03.2019
Montale Aoud Red Flowers
50 ml | 286,00

Opis perfum Montale Aoud Red Flowers

Montale Aoud Red Flowers to orientalny, kwiatowo-korzenny zapach unisex z wyraźnymi akordami drewna oud z ziołowym akcentem. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest rzadkie drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Red Flowers jej podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny komponent perfum Aoud Red Flowers, czyli drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Aoud Red Flowers z popularnym zapachem róży i oryginalnymi korzennymi i ziołowymi akordami.

Woda perfumowana Aoud Red Flowers emanuje dostojnością aksamitki i drzewa sandałowego z indyjskiego Mysore, podkreśloną mieszanką szlachetnego drewna oud i wspaniałego szafranu. Całość wieńczy wonny akord przepięknej róży. Kompozycja Montale Aoud Red Flowers to jedna z najbardziej udanych wersji mariażu Wschodu z Zachodem, doskonałe połączenie egzotyki i klasyki.

Lekko pudrowa woda perfumowana Aoud Red Flowers zawiera w sobie nostalgiczną nutę klasycznych, francuskich perfum. Wydawać by się mogło, że założyciel marki Montale i twórca wszystkich perfum w portfolio firmy, Pierre Montale, zdobył podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej jakąś tajemną wiedzę, ponieważ stworzył produkt, który idealnie oddaje symbiozę Orientu z Zachodem.

Tak, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Red Flowers stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Aoud Red Flowers nadają się do noszenia przez cały rok, szczególnie w chłodniejszych miesiącach, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Docenią je kobiety i mężczyźni, lubujący się w egzotycznych aromatach z klasyczną nutą. Aoud Red Flowers powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce doświadczać magii Orientu.

Oprócz urzekających, genialnie skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Red Flowers podkreśloną atrakcyjną czerwienią, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Red Flowers – celebracja spotkania Wschodu z Zachodem.

Skład

Złożenie
agar, drzewo sandałowe, róża, szafran
Grupy zapachów
drzewne, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Red Flowers

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!